Weekend pod znakiem wygranych CST 7R MTB Team

Andreas Nicolaides
11.06.2019 11:00
Weekend pod znakiem wygranych CST 7R MTB Team
fot. cst7rteam.pl/Przemek Kita

Miniony weekend był dla CST 7R MTB Team niezwykle aktywny pod względem ilości startów! Było naprawdę gorąco!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zawodnicy stanęli do walki w aż czterech różnych dyscyplinach rowerowych: wyścigu szosowym, maratonie MTB, w pumptrack-u, a nawet w tak spektakularnej dyscyplinie jak downmall. Tak szeroki wachlarz odmian kolarstwa może stanowić wyzwanie, ale nie dla CST 7R MTB Teamu, bo z każdego z tych frontów wróciliśmy z sukcesami!

Dobrą passę dla rozpoczął Karol Rożek w MTB Marathon Malevil CUP UCI Mountain Bike Marathon w Czechach. W silnie obstawianej imprezie, na którą zjechali się maratończycy górscy z całego świata, wywalczył 7. miejsce na królewskim dystansie. To duży sukces Karola oraz najlepszy wynik wśród polskich zawodników!

Gustaw Dądela, człowiek od antygrawitacji, dopisał do listy wygranych w ten weekend zawodów 2. miejsce w imprezie pumptrack-owej „Nie pompujesz – nie jedziesz” w nowej Soli oraz 1. miejsce w Doka Downhill City Tour Mall Edition w Warszawie. To robi wrażenie!

Kropkę nad „i” na zakończenie jakże owocnego weekendu postawił Karol Kucięba stając na podium 3-etapowego wyścigu szosowego Nowy Targ Road Challenge. Po trudach trzydniowych zmagań na małopolskich drogach wywalczył 3. miejsce w kategorii M2.

RadioZET.pl/CST 7R MTB Team