Zamknij

Przyłapali go w nocnym klubie, kiedy żona była w domu. Afera w świecie sportu

01.01.2022 11:04

Urban Meyer wywołał olbrzymią dyskusję w Stanach Zjednoczonych, kiedy został przyłapany w jednym z nocnych klubów. Trener futbolu amerykańskiego został przyłapany w nocnym klubie, bawiąc się z nieznajomą blondynką.

afera w USA po zachowaniu trenera
fot. Twitter screen

Urban Meyer to trener futbolu amerykańskiego, który w ostatnim czasie prowadził zespół Jacksonville Jaguars. Po kolejnej porażce swoich podopiecznych szkoleniowiec postanowił umilić sobie czas i wyjść ze znajomymi "na miasto". Nikt nie spodziewał się, że pobyt w nocnym klubie przysporzy mu problemów.

Wszystko przez nagranie, które zostało opublikowane w sieci. Na filmiku widzimy Meyer'a przy stoliku barowym w towarzystwie blondynki. O ile szkoleniowiec był niezwykle blisko kobiety, tak sama zainteresowana przyznała, że mężczyzna z nią flirtował.

Afera w USA po zachowaniu trenera [WIDEO]

Problemem jest to, że Meyer jest żonaty. Dodatkowo, kiedy on bawił się w klubie w towarzystwie nieznajomej, jego żona w tym samym czasie pilnowała wnuków. Na wspólnych fotografiach brakowało jedynie dziadka, który wolał oderwać się od szarej codzienności.

W USA wybuchła afera, ale mimo to Urban Meyer otrzymał drugą szansę i mógł dalej prowadzić ekipę Jacksonville Jaguars. Niestety, po pewnym czasie został zwolniony za fatane wyniki sportowe. Na 13 meczów jego drużyna zanotowała jedynie dwie wygrane i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

RadioZET.pl