Oceń
Paweł Poljański, polski kolarz biorący udział w tegorocznym Tour de France, pokazał kibicom, jak wyglądają jego nogi po 16. już etapie wyścigu. Zdjęcia wywołało wśród internautów duże poruszenie.
Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku
Ten obrazek tylko pokazuje, na jaki wysiłek narażone są nogi kolarzy. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, dlatego nie dziwi fakt, że są zaskoczeni poniższym zdjęciem.
W trakcie Touru zawodnicy pokonują codziennie dystanse ponad 150-kilometrowe. Wtorkowy etap liczył 165 km.
Wygrał go Australijczyk Michael Matthews (Sunweb). Liderem pozostaje Brytyjczyk Chris Froome (Sky), który przyjechał do mety w czołowej grupie. Dziewiąte miejsce zajął Maciej Bodnar (Bora-Hansgrohe), Paweł Poljański (Bora-Hansgrohe) był 66., a Michał Kwiatkowski (Sky) - 103.
RadioZET.pl/PAP/AN
Oceń artykuł
