Zamknij
Tiger Woods - wypadek samochodowy
8 Zobacz galerię
fot. PAP/EPA

Tiger Woods, jeden z najwybitniejszych golfistów w historii, miał we wtorek poważny wypadek samochodowy. Amerykanin natychmiast trafił do szpitala, gdzie został poddany wielogodzinnej operacji. Zdjęcia z całego zajścia mrożą krew w żyłach...

  • Tiger Woods miał wypadek samochodowy
  • Prowadzony przez słynnego amerykańskiego golfistę samochód wypadł z drogi i przewrócił się na bok
  • 45-latek przebywa obecnie w szpitalu, gdzie przeszedł wielogodzinną operację
  • Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

Tiger Woods miał poważny wypadek samochodowy we wtorek około godziny 16:00 czasu polskiego. Prowadzony przez Amerykanina samochód wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Auto zostało zmasakrowane do tego stopnia, że ratownicy musieli rozcinać karoserię, by wyciągnąć golfistę ze środka.

45-latek przebywa obecnie w szpitalu Harbor-UCLA Medical Center w Los Angeles, gdzie w nocy przeszedł wielogodzinną operację. Woods doznał bardzo poważnych obrażeń nogi, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Tiger Woods w szpitalu. Zdjęcia z jego wypadku samochodowego przerażają

Do zdarzenia doszło na granicy Rolling Hills Estates i Rancho Palos Verdes. Pierwsze informacje policji mówią o tym, że golfista mógł jechać ze zbyt dużą prędkością. Jego stan nie wskazywał jednak na to, by był pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Tiger Woods to jeden z najwybitniejszych golfistów w historii. W swoim dorobku ma 15 triumfów w turniejach Wielkiego Szlema, a w 2019 roku otrzymał od Donalda Trumpa Prezydencki Medal Wolności, najwyższe odznaczenie przyznawane cywilom w Stanach Zjednoczonych.

RadioZET.pl