Lewandowski i Peszko w Dubaju, chora Kowalczyk. Jak sportowcy spędzili sylwestra?

Krzysztof Sobczak
01.01.2018 11:55
Robert Lewandowski i Sławomir Peszko
fot. Facebook/Sławomir Peszko

Polscy sportowcy często witali rok 2018 za granicą - jedni ze względu na obowiązki, jak np. skoczkowie, inni, jak Robert Lewandowski czy Sławomir Peszko, bo taki mieli kaprys. Zobacz, jak rodzimi sportowcy bawili się w sylwestrową noc.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Lewy" i "Peszkin" bawili się wspólnie w Dubaju. Bliższe nam okolice wybrali Kamil Glik i Kamil Grosicki, którzy imprezowali w Karpaczu. Klub tego drugiego, Hull City, w Nowy Rok rozegra kolejny ligowy mecz, ale "Grosik" jest kontuzjowany i z tego względu mógł sobie pozwolić na wyprawę do Polski.

Zobacz także

Daleko, bo aż w nowozelandzkim Auckland 2018 rok powitała Agnieszka Radwańska, natomiast oszczepniczka Maria Andrejczyk wybrała się do Wenecji.

Tradycyjnie na szaloną noc nie mogli pozwolić sobie skoczkowie, którzy 1 stycznia będą rywalizowali o kolejne punkty w Turnieju Czterech Skoczni i w Pucharze Świata.

Zmiany, zmiany

Rok 2018 będzie dla części polskich sportowców przełomowy. Na narodziny dziecka oczekują siatkarka Anna Werblińska oraz sprinterka Marika Popowicz-Drapała. Karol Kłos z kolei po raz pierwszy świętował sylwestra w nowym mieszkaniu.

Niestety, nie wszyscy mieli takie szczęście. Justyna Kowalczyk musiała wcześniej zakończyć zabawę ze względu na chorobę.

Zobacz w galerii, jak polscy sportowcy bawili się w sylwestra 2017.

RadioZET.pl/KS