Super Bowl 2019 - transmisja w Polsce. Gdzie oglądać online, w TV? [NA ŻYWO]

Weronika Domoradzka
01.02.2019 11:23
Super Bowl 2019 - transmisja w Polsce. Gdzie oglądać online, w TV? [NA ŻYWO]

Transmisja Super Bowl 2019 w Polsce prawdopodobnie będzie dostępna zarówno w telewizji, jak i w internecie. Niestety w przypadku streamu online trzeba będzie przygotować się na niemały wydatek. Gdzie oglądać Super Bowl 2019? Szczegółowe informacje o transmisji w internecie oraz w TV zamieszczamy poniżej.

Super Bowl 2019: transmisja w Polsce - na żywo. Gdzie oglądać Super Bowl 2019 online? Czy przewidziana jest bezpłatna transmisja telewizyjna z wydarzenia? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje.

Super Bowl 2019: transmisja w Polsce. Gdzie oglądać NFL w TV?

Gdzie oglądać Super Bowl 2019? W ubiegłym roku finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim ligi National Football League (NFL) można było oglądać na dwóch kanałach - Eleven Sport 1 (z polskim komentarzem) oraz Eleven Sport 2 (z oryginalnym, amerykańskim komentarzem). W tym roku jednak żadna polska telewizja nie zdecydowała się transmitować Super Bowl.

Nie oznacza to jednak, że nie będzie można oglądać Super Bowl 2019 w Polsce. Transmisję zapowiadają kanały zagraniczne - niemieckie Pro7 i francuskie TF1. Zatem finałowy mecz będą mogli obejrzeć legalnie wszyscy, którzy wspomniane kanały mają w swoich kablówkach. Początek transmisji odpowiednio o godzinie 22:45 i 23:55.

Transmisja Super Bowl 2019 w Polsce - online. Gdzie oglądać w internecie?

NFL Game Pass to specjalny serwis, który umożliwia oglądanie meczów w internecie osobom spoza USA. Niestety za transmisję Super Bowl 2019 online w Polsce trzeba będzie zapłacić. W zamian dostaniemy m.in. obraz w bardzo dobrej jakości czy możliwość samodzielnego przerzucania między kamerami. W tym wypadku trzeba jednak przygotować się na niemały wydatek - cena za usługę oscyluje w granicach od około 100$ do około 200$, w zależności od wybranej opcji.

Nie ma możliwości obejrzenia transmisji Super Bowl 2019 po polsku w internecie.

Przypominamy, że finał Super Bowl 2019 odbędzie się 3 lutego w Atlancie. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim ligi National Football League (NFL) to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w roku w Stanach Zjednoczonych. Ceremonia określana jest jako" Super Bowl Sunday" w skrócie "Super Sunday" i stała się nieformalnym amerykańskim świętem narodowym. 

» Supr Bowl 2019 - kto wystąpi i kiedy odbędzie się Super Bowl 2019? «

RadioZET.pl/JW