Zamknij

Skandal w Irlandii. Kibic rzucił kuflem piwa w stronę dżokeja [WIDEO]

04.01.2022 09:56
Kibic rzucił kuflem piwa w dżokeja
fot. Twitter/screen

Pseudokibice na wyścigach koni? Owszem, zdarzają się. Do skandalicznego wydarzenia doszło podczas gonitwy na irlandzkim torze Fairyhouse. Jeden z mężczyzn stojących przy barierce rzucił w kierunku dżokeja plastikowym kuflem z piwem. Interweniowała ochrona.

Na torze Fairyhouse w Irlandii w Nowy Rok odbył się tradycyjny wyścig. Niestety jeden z kibiców postanowił publicznie zaprezentować swoją frustrację po tym, jak - zdaniem mediów - obstawiony przez niego koń przegrał szóstą gonitwę.

W sieci pojawiły się nagrania ze skandalicznego zdarzenia. Widać na nich, jak mężczyzna stojący przy barierce wyrzuca plastikowy kufel z piwem i wyraźnie próbuje trafić nim w głowę dżokeja. Z celnością nie było na szczęście najlepiej w tym przypadku i zawodnikowi ani żadnemu z jego rywali, także koniom, nic się nie stało.

Rzucił piwem w dżokeja [WIDEO]

Organizatorzy rywalizacji wydali później oświadczenie, w którym przekazano, że delikwent błyskawicznie został namierzony i wyrzucony z toru. Sportowcy domagają się dla niego dożywotniego zakazu wstępu na wyścigu.

RadioZET.pl