Dramat czterokrotnej mistrzyni olimpijskiej. Jej brat oskarżony o potrójne morderstwo

30.08.2019 21:12
Dramat czterokrotnej mistrzyni olimpijskiej. Jej brat oskarżony o potrójne morderstwo
fot. AFP/EAST NEWS

Simone Biles, czterokrotna medalistka olimpijska przeżywa trudny czas. Jej brat został oskarżony o potrójne morderstwo w trakcie jednej z imprez.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Simone Biles zdobyła cztery złote medale na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku w gimnastyce. Teraz zawodniczka przeżywa trudne chwile, ponieważ jej brat został oskarżony o potrójne morderstwo. O całym zajściu poinformował serwis cleveland.com.

Zobacz także

Do zdarzenia miało dojść podczas zabawy sylwestrowej. Wszystko zaczęło się o tego, że na imprezie pojawiło się kilka niezaproszonych osób. Kiedy nie chcieli wyjść, najpierw doszło do bójki, a później padły strzały, po których śmierć poniosły trzy osoby, a kolejne dwie zostały ranne.

Po ośmiomiesięcznym dochodzeniu policji z Cleveland, funkcjonariusze zatrzymali brata mistrzyni olimpijskiej, Tevina Bilesa-Thomasa, który dodatkowo został oskarżony o napaść i krzywoprzysięstwo.

Simone Biles i Tein-Biles Thomas zostali rozdzieleni w dzieciństwie. Zarówno ojciec, jak i matka byli uzależnieni od narkotyków i nie byli w stanie zaopiekować się swoimi pociechami. W związku z tym ich dzieci trafiły do domów zastępczych. Kiedy ich dziadek dowiedział się o wszystkim, natychmiast wziął wnuków po swoje skrzydła.

RadioZET.pl/cleveland.com, sport.pl/MW