Zamknij

Komentator nie wyłączył mikrofonu. Z jego ust padły skandaliczne słowa

06.04.2022 18:11
Meagan Duhamel
fot. AP/East News

Podczas ostatnich mistrzostw świata w łyżwiarstwie figurowym widzowie słuchający brytyjskiego komentarza mogli usłyszeć karygodną wypowiedź komentatora z Wielkiej Brytanii. W taki sposób Simon Reed nazwał jedną z zawodniczek.

Simon Reed i Nicky Slater to brytyjski duet komentatorski, który znany jest z kilku wpadek na antenie. Tym razem widzowie mogli ich usłyszeć podczas mistrzostw świata w łyżwiarstwie figurowym, których gospodarzem był francuski Montpellier.

Niestety para nie wypadła najlepiej. W łyżwiarstwie figurowym, w czasie przejazdów, komentatorzy często milkną i pozwalają widzom przed ekranami telewizorów spokojnie oglądać zawodników na tafli. Tak zamierzali zrobić Reed i Slater, z tym że...  zapomnieli wyłączyć mikrofonów.

Skandaliczna wypowiedź brytyjskiego komentatora

Niczego nieświadomy Simon Reed "popisał się" skandalicznym komentarzem dotyczącym mistrzyni olimpijskiej Meagan Duhamel. Nazwał ją "ku*** z Kanady". Szokujące słowa komentatora wywołały burzę. Doszło nawet do tego, że Międzynarodowa Unia Łyżwiarstwa Figurowego naciskała na natychmiastowe zawieszenie Brytyjczyków i dożywotni zakaz komentowania tej dyscypliny.

Reed za pomocą swoich mediów społecznościowych powiadomił, że już przeprosił Kanadyjkę. "Rozmawiałem z nią. Meagan wie, że jestem jej wielkim fanem, a ostatnia sytuacja była niefortunna i wyrwana z kontekstu. Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłości i wspólnie napijemy piwa" - napisał na Twitterze.

RadioZET.pl