Zamknij

Samantha Cerio apeluje o nierozpowszechnianie nagrania z jej kontuzją

Krzysztof Sobczak
11.04.2019 12:34
Samantha Cerio
fot. Instagram/Sam Cerio

Samantha Cerio, gimnastyczka, która podczas piątkowych zawodów złamała obie nogi, zaapelowała do kibiców o nierozpowszechnianie i nieoznaczanie jej w postach z filmikiem z jej kontuzją. "Mój ból nie jest Waszą rozrywką" - pisze 22-latka.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O urazie Samanthy Cerio od tygodnia mówi cały świat, a wideo z tego zdarzenia obiegło wszystkie media oraz portale społecznościowe. 22-latka podczas jednej z ewolucji fatalnie wylądowała i złamała obie nogi. Doznała także zwichnięcia obu kolan i zerwania większej części więzadeł.

Apel Samanthy Cerio

Kibice lawinowo udostępniali nagranie i oznaczali w nim zawodniczkę. W końcu Cerio odniosła się do tego zachowania.

"Tych, którzy publikują i oznaczają mnie w filmie z mojej kontuzji, proszę, nie róbcie tego" - pisze była już gimnastyczka. "Patrzenie na żywo, jak moje kolana są wygięte w nienaturalny sposób, było wystarczająco przerażające, a wciąż widziałam to na filmach czy zdjęciach, które ktoś udostępniał. To nie jest w porządku" - dodaje.

"Mam rodzinę, przyjaciół, koleżanki z drużyny, którzy nie mają potrzeby, by w kółko to oglądać. Mój ból nie jest Waszą rozrywką" - kończy.

Samantha Cerio przeszła już operację, która zakończyła się sukcesem. Rehabilitacja ma potrwać od kilku do kilkunastu miesięcy. Zawodniczka ma jednak nadzieje, że na swój zaplanowany na czerwiec ślub pójdzie o własnych siłach.

RadioZET.pl/KS