Zamknij

Wielki powrót Runmageddonu w Twierdzy Modlin. Kiedy się odbędzie?

22.06.2020 13:24
Runmageddon
fot. Runmageddon PostApo

Wraca największy ekstremalny bieg z przeszkodami w Polsce! Tegoroczna edycja Runmageddonu wyruszy w podwarszawskiej Twierdzy Modlin. Kiedy dokładnie się odbędzie? Jak można zapisać się na bieg? Sprawdź szczegółowe informacje!

To będzie ważne wydarzenie dla fanów ekstremalnych biegów z przeszkodami. Już w sobotę 27 czerwca br. odbędzie się Runmageddon PostApo w podwarszawskiej Twierdzy Modlin. Nowa formuła przygotowana zgodnie z zasadami bezpieczeństwa pozwoli przeżyć niesamowitą przygodę, podjąć sportowe wyzwanie i zdobyć dedykowany medal. 

- W końcu będziemy mogli zmierzyć się z przeszkodami Runmageddonu. Czekaliśmy na to już cztery miesiące. Mamy nadzieje, że organizator przygotuje nam niezły wycisk i ciekawą trasę, którą na długo zapamiętamy.  Oczywiście wszyscy musimy przestrzegać nowych zasad, ale dla powrotu na runmageddonowe trasy naprawdę warto - mówi OCR Trener, Mateusz Krawiecki.

Runmageddon Twierdza Modlin 2020: Kiedy się odbędzie? Jak się zapisać?

Organizator Runmageddonu po czterech miesiącach zdecydował się wróci i zaprosić wszystkie aktywne osoby do podjęcia sportowego wyzwania. - Wszyscy czekaliśmy na ten moment, kiedy będzie można zorganizować event zgodny z zasadami bezpieczeństwa. Udało się. Zaproponujemy 5-kilometrowy dystans z 20 przeszkodami w naszej ulubionej lokalizacji Twierdzy Modlin. Jeśli ktoś biegł już z nami wcześniej w tej lokalizacji, wie, dlaczego warto tam wystartować - mówi organizator Piotr Bałchanowski.

Runmageddon PostApo będzie eventem skrojonym na miarę aktualnej sytuacji. Całe wydarzenie podzielone zostanie na osobne starty. Uczestnicy będą wybiegać co godzinę w grupach nie większych niż 150 osób. Obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk i weryfikacja liczby osób. Przeprowadzona będzie też dezynfekcja przeszkód, szatni i węzłów sanitarnych. 

Startując w Runmageddonie PostApo, będzie można zdobyć medal dedykowany tej formule oraz koszulkę startową. Lista uczestników już się zapełniła, dlatego organizator zdecydował się uruchomić zapisy na trzy dodatkowe serie. Każdy, kto marzył o starcie w Runmageddonie, poprzez stronę www.runmageddon.pl  może zapisać się na bieg. Więcej informacji o evencie znaleźć można na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-postapo-warszawa-27-06-2020.

RadioZET.pl/Runmageddon PostApo

Posłuchaj podcastu