Zamknij

Ekstremalny wrzesień, czyli kolejna edycja Runmageddon Kaukaz!

Maciej Walasek
26.04.2019 13:45
Runmageddon Kaukaz
fot. kadr z wideo

Tegoroczny wrzesień zapowiada się wyjątkowo ekscytująco! W dniach 21.09-27.09 br. po raz kolejny na starcie Runmageddon Kaukaz staną wielbiciele ekstremalnych biegów i mocnych wrażeń. Na tych, którzy nie boją się mieć pod górę, a wiatr w oczy tylko ich motywuje, czekają aż cztery formuły biegu. Tym razem wśród śmiałków znajdzie się także mistrz olimpijski – Robert Korzeniowski.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Pierwsza edycja Runmageddon Kaukaz odbyła się w zeszłym roku przyciągając niemal 80 uczestników zarówno z Polski jak i zza granicy. Czterodniowy bieg organizowany na gruzińskim szlaku to szansa na przeżycie niesamowitej przygody, którą gwarantują szczyty jakich nie znajdziecie w rodzimych górach. Jak będzie wyglądał Runmageddon Kaukaz tym razem? Przekonać się będzie można już we wrześniu. Jedno jest pewne – ekstremalnych wyzwań z pewnością nie zabraknie. 

Podczas drugiej gruzińskiej edycji biegu uczestnicy będą mieli szansę zmierzyć się z czterema formułami: 50 i 100 – kilometrowymi odcinkami z przeszkodami oraz dwoma dystansami biegu terenowego o tej samej długości tylko, że bez przeszkód. A to wszystko w otoczeniu monumentalnych szczytów i niesamowitej górskiej przyrody.

Runmageddon to nie tylko sportowa próba sił, ale także możliwość poznania wielu osób, które także kochają adrenalinę. Tej przyjemności nie mógł odmówić sobie Robert Korzeniowski, dla którego udział w biegu to naturalna kontynuacja sportowej pasji. Jak sam podkreśla - Nic bardziej mnie nie kręci jak uczestnictwo w imprezach, gdzie mogę sam dostawać energię od ludzi a czasami uda mi się też całkiem sporą jej dawkę odesłać.

Kto nie może doczekać się kolejnego wyzwania spod znaku Runmageddonu, już teraz może poczuć klimat zeszłorocznej edycji. Sprawdźcie jak wtedy wyglądało ekstremalne wydarzenie!

Odliczanie do Runmageddon Kaukaz czas start!

RadioZET.pl/MW