Zamknij

Runmageddon Gliwice: Zabawa dla całych rodzin

Krzysztof Sobczak
28.06.2019 13:44
Rungameddon Gliwice
fot. Materiały prasowe

Błoto, emocje, zabawa - tych trzech rzeczy z pewnością nie zabraknie na Runmageddonie w Gliwicach! Już 6 i 7 lipca Runmageddończycy z całej Polski podbiją Śląsk, gdzie przeżyją przygodę swojego życia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Tradycyjnie na trasach pojawią się ulubione przeszkody uczestników, takie jak Multirig czy Równoważnia. Upalną temperaturę  z pewnością ochłodzi (ale tylko na kilka sekund!) osławiona Lodowa No Frost by Haier, czyli kontener z lodowatą wodą. Mokre ciuchy zagwarantuje także Indiana XXL, dzięki której Runmageddończycy zamienią się w prawdziwych "Tarzanów". Niezapomnianych przeżyć dostarczą uczestnikom ekstremalne trasy  formuł Intro (3 km i 15 przeszkód) oraz Rekrut (6 km i 30 przeszkód).

Młodsi natomiast, bez żadnych konsekwencji, będą mogli ubłocić się startując w formule KIDS (4-11 lat) i Junior (12-16 lat). Dzieci pokonają między innymi Dywan z opon oraz wejdą wprost do Jamy smoka. Orzeźwienie przyniesie natomiast przejażdżka Zjeżdżalnią i Kurtyna wodna. W Gliwicach organizator przygotował także odlotową formułę FAMILY, dzięki której cała rodzina może zmierzyć się na 2-kilometrowej trasie z 15 przeszkodami. To wyjątkowa okazja, by rodzice i dzieci wspólnie pokazali swoje zacięcie sportowe.

Jeśli nadal wahasz się, czy wziąć udział w Runmageddonie, to pamiętaj – w Gliwicach pobiegnie najstarsza z uczestniczek, wyjątkowa i niepokonana Aleksandra Raczyńska, która w wieku 81 lat bez wymówek pokonuje piekielne przeszkody rozsiane po trasie.

Runmageddon Gliwice - zapisy

Do Runmageddonu Gliwice pozostało zaledwie kilka dni. Ci, którzy jeszcze nie kliknęli „zapisz się”, mogą tego dokonać na stronie Runmageddon Gliwice.

RadioZET.pl/informacja prasowa