Runmageddon 2018: Reebok POWERUN by Runmageddon - bilety, data [TRASA]

Weronika Domoradzka
22.03.2018 13:13

Runmageddon 2018: Reebok POWERUN by Runmageddon już niebawem w Warszawie. Gdzie można nabyć bilety, jaką dokładnie trasę muszą przebiec uczestnicy i skąd startują? Znamy odpowiedzi na najważniejsze pytania! Sprawdź, co warto wiedzieć o nadchodzącym Runmageddonie 2018.

Runmageddon 2018: Reebok POWERUN by Runmageddon – bilety, kiedy, gdzie? To pytania, na które szuka odpowiedzi wielu internautów. Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia.

» PZU Maraton Warszawski 2018: data, trasa [KOMPENDIUM] «

Reebok POWERUN by Runmageddon: Warszawa - data i miejsce wydarzenia

Reebok POWERUN by Runmageddon w Warszawie odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia 2018 roku. Początek imprezy przewidziany jest na godzinę 9:00, a całe wydarzenie ma potrwać do godziny 18:00. Co istotne, start Runmageddonu 2018 odbywać się będzie seriami, co 15 minut po 150 osób. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca wśród kobiet oraz mężczyzn.

» PZU Półmaraton Warszawski 2018: data, trasa, cennik, zapisy «

Runmageddon 2018: Reebok POWERUN by Runmageddon - bilety na bieg

Bilety na Reebok POWERUN by Runmageddon można nabyć za pośrednictwem strony runmageddon.pl/imprezy/reebok-powerun-by-runmageddon-warszawa-14-04-2018. Poniżej przedstawiamy cennik:

- od 01.03. do 31.03. - 109 zł

- od 02.04. do 12.04. - 119 zł

W pakiecie startowym Reebok POWERUN by Runmageddon znajdziemy m.in. dedykowaną koszulkę imprezy marki Reebok, izotonik oraz zniżkę na buty Reebok Floatride.

Trasa biegu Reebok POWERUN by Runmageddon

Reebok POWERUN by Runmageddon to pierwszy miejski bieg z przeszkodami, w którym to uczestnicy decydują, czy pokonują przeszkodę, czy omijają ją i biegną dalej. Jak to działa? Jak czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia, biegaczowi, który zdecyduje się na pokonanie przeszkody, odejmowana jest 1 minuta od końcowego rezultatu za każdą pokonaną przeszkodę. Organizatorzy informują także, że na trasie na uczestników będzie czekać 10 przeszkód o trzech stopniach trudności, a pokonując wszystkie, można poprawić swój rezultat końcowy o całe 10 minut. Czas osób, które nie zdecydują się na pokonanie żadnej z przeszkód, nie ulegnie zmianie. W takim wypadku warto postawić na szybki bieg.

Trasa Reebok POWERUN by Runmageddon wynosi 10 km i ciągnie się m.in. wzdłuż Bulwarów Wiślanych i Starego Miasta. Poniżej przedstawiamy pełną trasę Reebok POWERUN by Runmageddon.

22:52

Dziękujemy za dziś i zapraszamy na kolejne relacje.

90'+2

KONIEC! Arsenal Londyn finalistką Ligi Europy!

90'

Sędzia dolicza 2 minuty.

88'

GOOOOOOLLLLLLLLLLL! Aubameyang kompletuje hat-tricka i pieczętuje awans Arsenalu!

87'

Arsenal zmarnował kontrę. Świetnie to odczytał Soler.

86'

Aubaymeyang zagrał pod faul i swój cel osiągnął. Torres ma bardzo dużo ochoty do gry, podobnie Mina, ale koledzy, którzy grają od początku, niekoniecznie podzielają ich zapał.

84'

Garay blisko bramki samobójczej. Kończy się na kornerze.

83'

Niecelny strzał Gayi. Spadło już ciśnienie z obu drużyn.

81'

Torres bardzo dobrze wyszedł spod pressingu dwóch rywali, ale zabrakło dokładności w podaniu do Miny.

79'

Jeszcze jedna zmiana w Arsenalu - Guendouzi za Torreirę.

79'

Arsenal już skupiony na obronie tego rezultatu, Valencia na koronkowym rozgrywaniu akcji.

77'

Dużo dośrodkowań w pole karne Arsenalu, ale tam czujnie zachowują się obrońcy. W końcu niedokładny strzał Solera.

75'

Gospodarze próbują jeszcze dać odrobinę radości swoim kibicom. Mina wywalczył rzut rożny.

71'

Seria zmian: w Arsenalu za kontuzjowanego Kolasinaca pojawia się były gracz Valencia Mustafi.

W ekipie gospodarzy podwójna roszada - za Rodrigo i Guedesa wchodzą Santi Mina i Ferran Torres.

69'

GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL! Aubameyang zadaje - jak się wydaje - decydujący cios!

67'

Guedes potknął się o własne sznurówki. Bardzo słaby występ Portugalczyka, który w ostatnim okresie jest w świetnej formie.

66'

Gaya próbuje zrehabilitować się za błąd przy drugim golu dla przeciwnika. Teraz gra już jak klasyczny skrzydłowy.

65'

Valencia zamknęła rywali przed ich polem karnym. Wreszcie na mocny strzał z dystansu zdecydował się Garay. Nieznaczna pomyłka.

63'

Złe rozegranie rzutu wolnego przez Parejo. Rzadko zdarzają mu się tak niedokładne podania.

62'

Unai Emery dokonuje roszady - za Oezila pojawia się Mchitarjan. Niemiec za opieszałość dostaje jeszcze kartkę i do tego prowokuje kibiców.

58'

GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL! Kevin Gameiro na 2:2! Nieudany strzał Rodrigo, piłka trafia we Francuza i znów mamy remis.

56'

Gaya reklamuje rękę w polu karnym, ale sędzia nawet nie patrzy w jego kierunku.

56'

Zmiana w Valencii - Piccini schodzi, a w jego miejsce pojawia się Soler.

55'

Fatalny strzał Xhaki z rzutu wolnego.

54'

Niedokładne uderzenie Guedesa. Drugi gol uciszył Mestalla.

53'

Rodrigo kopnął w łydkę Sokratisa. Grek długo cierpiał, ale kontynuuje mecz.

51'

Ten gol już chyba przesądzą sprawę finalisty. Valencia potrzebuje teraz czterech goli, by awansować. Dogrywki na pewno nie będzie.

50'

GOOOOOOOOLLLLLLLLLLL! Lacazette trafia na 1:2!

49'

Akcja pod drugą bramką. Aubameyang wywalczył rzut rożny.

47'

Skrytykuj zawodnika, a ten za chwilę zrobi coś ekstra. Na razie Piccini oddał strzał, który został zablokowany.

47'

Nie ma wsparcia Daniel Wass na prawej stronie boiska. Piccini cały czas zagubiony.

46'

Jesteśmy z powrotem. Drugą połowę zaczynają goście. Oba zespoły bez zmian.

45'+2

Wracamy za ok. kwadrans.

45'+2

KONIEC pierwszej połowy. Arsenal o 45 minut od finału Ligi Europy.

45'+2

Arbiter przeszkodził Valencii w być może ostatniej akcji w tej części. I jeszcze naraził na kontrę...

45'

43'

Gaya otrzymuje żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu wolnego przy linii końcowej.

42'

Piccini na razie nie do końca wie, co robi na boisku. Podejmuje złe decyzje, wolno się porusza i nie najlepiej ustawia. Z tej strony nie ma żadnego zagrożenia.

39'

Bardzo dobrze funkcjonuje lewa flanka gospodarzy. Guedes i Gaya bawią się z Maitlandem'Nilesem. A tymczasem Arsenal znów mógł zdobyć gola - słupek po uderzeniu Lacazette'a.

38'

Żółta kartka dla Garaya za mocny faul na Lacazette.

35'

Myli się Parejo. Piłka pół metra od lewego słupka bramki Cecha.

34'

Guedes faulowany na ok. 22. metrze. Będzie świetna okazja dla Parejo.

32'

Celne uderzenie Aubameyanga, ale tym razem Neto bez problemu łapie piłkę.

31'

Francuz wraca na murawę, a Valencia buduje kolejną akcję.

29'

Leży na murawie Coquelin. Francuz dostał łokciem w kość ogonową.

27'

Kolejna bardzo dobrze skonstruowana akcja przez Valencię. Koledzy wyprowadzili Parejo na sytuację strzelecką, jednak Hiszpan pomylił się.

25'

Dobre rozegranie rzutu rożnego przez Arsenal. Xhaka zagrał do Aubameyanga, ale niepilnowany Gabończyk nie zdołał skierować piłki w światło bramki.

23'

Niecelne uderzenie Wassa. Duńczyk złożył się do woleja, ale nieczysto trafił w piłkę.

23'

Taktyka "Kanonierów" jest bardzo prosta. Przetrwać szturm, wyprowadzić kontrę i zdobyć gola. Raz się to udało i teraz znowu obraz spotkania przypomina ten z początku - Valencia atakuje, goście czekają.

21'

Niedokładne przyjęcie Guedesa i stracona szansa.

19'

Valencia potrzebuje teraz dwóch goli do dogrywki.

17'

GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL. Valencia atakowała, a gola zdobywa Arsenal. Długie wybicie piłki, Lacazette zgrywa do Aubameyanga, a ten strzałem z dystansu pokonuje Neto. Remis!

16'

Ale "bomba" Rodrigo! Hiszpan pomylił się o pół metra.

15'

Niebywały szturm w pierwszym kwadransie. Arsenal tylko dwa razy zdołał wyjść z piłką z własnej połowy.

14'

Strzał Rodrigo wprost w... Gameiro. Francuz uchronił rywali od utraty gola.

11'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL! Valencia odrabia część strat. Na listę strzelców wpisuje się Kevin Gameiro.

8'

Za wysokie uderzenie Guedesa poprzedzone bardzo dobrą akcją Gayi.

8'

Wass i Gemeiro wzajemnie sobie przeszkodzili w opanowaniu piłki w polu karnym Arsenalu.

6'

Jose Gaya próbował głową pokonać Cecha. Czecha wyręczył Koscielny.

4'

Rodrigo wygrał pojedynek biegowy z Monrealem, jednak potem nieudolnie próbował nawinąć Koscielnego.

2'

Valencia od początku wysoko na połowie rywala, ale brakuje dokładności. Tego typu gra może narażać tę ekipę na kontry.

1'

Grają! Zaczęli gospodarze.

20:57

Wszystko już przygotowane, piłkarze na murawie, za chwilę pierwszy gwizdek półfinału LE na Mestalla.

20:42

Równolegle toczyć się będzie drugim półfinał pomiędzy Chelsea Londyn a Eintrachtem Frankfurt. W tym miejscu nie będziemy informować o wyniku - w linku znajdziecie relację z meczu Chelsea - Eintracht.

20:39

Między pierwszym a drugim spotkaniem oba zespoły rozegrały mecze ligowe. Arsenal zremisował z Brighton 1:1, a Valencia rozbiła najsłabszą w lidze Huescę 6:2 i strąciła ten zespół do Segunda Division.

20:27

Pierwszy mecz Arsenal wygrał 3:1, a to... wcale nie musi być dobra wiadomość. W finale Ligi Mistrzów zagrają dwa zespoły, które musiały gonić wynik w rewanżach.

20:25

A to już skład Valencii. W podstawowej jedenastce znalazło się dwóch byłych graczy "Kanonierów", Francis Coquelin i Gabriel Paulista.

20:23

Tradycyjnie zaczynamy od składów. Goście wystąpią w następującym zestawieniu.

20:21

Witamy i zapraszamy na relację z rewanżowego meczu półfinałowego Ligi Europy Valencia - Arsenal.