Robert Kubica: Jeśli nie będę mógł tego robić tu, mogę to robić gdzieś indziej

Maciej Walasek
29.09.2018 16:24
Robert Kubica
fot. Twitter

Wciąż nie wiadomo, w jakim teamie będzie jeździł Robert Kubica w przyszłym sezonie. Krakowianin zaznaczył, że zamierza podjąć decyzję znacznie wcześniej niż w ubiegłym roku.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wczoraj zespół Haasa podał, że nie zmienia składu na sezon 2019. W sobotę Toro Rosso poinformowało, że do zespołu wraca Daniił Kwiat. 33-latek w rozmowie z Cezarym Gutowskim skomentował ostatnie ruchy na rynku transferowym.

- Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Jeśli nie znajdę się na prostej startowej, będę musiał podjąć decyzję, co dalej. Wszystko jest możliwe – powiedział kierowca rezerwowy Williamsa.

Zobacz także

- Pewne jest to, że decyzję chcę podjąć wcześniej, niż w zeszłym roku i nie chcę się angażować w długi proces. Dla mnie ważny jest czas. Jedną z opcji jest robienie tu tego, co dotychczas, ale wciąż mam jeszcze dużo do dania jako kierowca wyścigowy i jeśli nie będę mógł tego robić tu, mogę to robić gdzieś indziej – dodał Kubica.

W listopadzie zeszłego roku wydawało się, że Polak zostanie podstawowym kierowcą Williamsa. Finalnie w styczniu b.r. ekipa z Grove ogłosiła, że krakowianin będzie jedynie zawodnikiem rezerwowym.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Facebook/MW