Zamknij

Robert Kubica na testach Williamsa na torze Hungaroring

Andreas Nicolaides
17.10.2017 09:20
Robert Kubica
fot. East News

Robert Kubica i we wtorek i środę odbędzie testy na węgierskim torze Hungaroring. Gdzie obejrzeć? Czy można śledzić wyniki testów na żywo w TV i online stream? Niestety nie mamy dobrych wiadomości.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wraz z Kubicą testy odbywa Brytyjczyk Paul di Resta.

Obaj nie są jednak jedynymi kierowcami, którzy mają szansę podpisać kontrakt na sezon 2018. Wśród nich jest nadal Felipe Massa, który w poniedziałek ponownie zadeklarował, że jest gotowy pozostać w zespole na kolejny sezon.

Dyrektor techniczny Williamsa Paddy Lowe w jednym z wywiadów powiedział nawet, że - jego zdaniem - zespół popełni poważny błąd, jeżeli w jego miejsce zatrudni innego kierowcę. Poproszony o ocenę swoich tegorocznych startów (na cztery wyścigi przed końcem sezonu Massa jest na 10. miejscu w klasyfikacji generalnej) przyznał, że jest z nich zadowolony.

Pewnym przedłużenia kontraktu na 2018 rok jest natomiast Kanadyjczyk Lance Stroll, który w 2017 debiutował w F1 i w klasyfikacji plasuje się na 12. pozycji.

Testy Kubicy na Hungaroring - Transmisja na żywo online

Niestety żadna telewizja nie przeprowadzi transmisji na żywo z testów Roberta Kubicy na torze Hungaroring. Pozostaje czekać na doniesienia dziennikarzy obecnych na miejscu lub oficjalne komunikaty zespołu Williamsa.

RadioZET.pl/PAP/AN