Zamknij

Nazywali go "Małym Herkulesem". Po 18 latach zmienił się nie do poznania

29.12.2021 12:12
Richard Sandrak
fot. YouTube screen

Richard Sandrak niemal dwie dekady temu został okrzyknięty "Małym Herkulesem". Najsilniejszy chłopiec świata stał się mężczyzną i przez 18 lat przeszedł całkowitą metamorfozę.

Richard Sandrak urodził się na Ukrainie, ale po dwóch latach wyemigrował z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. Po roku czasu rozpoczął swoją przygodę ze sportami walki, regularnie trenując.

Mając osiem lat, wyciskał 95 kg, co spowodowało dynamiczny wzrost zainteresowania ze strony mediów. Chłopiec błyskawicznie stał się gwiazdą branży kulturystycznej, zostając okrzyknięty "Małym Herkulesem". Dzięki występowi w filmie dokumentalnym "Najsilniejsze dziecko świata" zyskał popularność na całym świecie.

"Mały Herkules" przeszedł kompletną metamorfozę. Jak wygląda teraz?

Krótko po tym musiał przerwać karierę kulturysty, której nigdy nie wznowił. Powodem było aresztowanie ojca za przemoc domową przeciwko mamie Sandraka.

Richard Sandrak ma już 29 lat i swoją aktualną sylwetką, kompletnie nie przypomina tej z dzieciństwa. Mimo to mężczyzna upiera się, że jeździ na deskorolce i wykonuje ćwiczenia cardio. Jego marzeniem jest kariera naukowa i praca dla NASA.

RadioZET.pl