Reprezentantki Polski napadnięte w hotelu: Jedna z koleżanek straciła świadomość

Maciej Walasek
22.03.2019 19:50
Reprezentantki Polski napadnięte w hotelu: Jedna z koleżanek straciła świadomość
fot. AFP/EAST NEWS

Reprezentantki Polski w żeglarstwie zostały napadnięte w hotelu na Majorce. Małgorzata Białecka opisała całe zdarzenie na Facebooku. Złodzieje użyli gazu usypiającego.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Dramatyczną sytuację z Polkami opisała Małgorzata Białecka. Mistrzyni świata z 2016 roku w klasie RS:X zamieściła post w mediach społecznościowych, w którym poinformowała co przeżyła razem z Karoliną Lipińską i Kamilą Główczak.

Zobacz także

- Zostałam okradziona w naszym pokoju około 4 w nocy. Obudziłam się z powodu hałasu. Zobaczyłam mężczyznę, właściwie widziałem tylko jego oczy. Nigdy tak nie krzyczałam i nigdy nie byłam tak przerażona. Wstałam na łóżku i wypchnęłam go przez okno, przez które wszedł do mojego pokoju – wyjaśniła. - Udało mu się ukraść mój portfel oraz telefon.

Polki napadnięte w hotelu na Majorce: Użyto gazu usypiającego

Z kolei Kamila Główczak, która mieszkała w pokoju obok relacjonowała, że w jej wypadku użyto gazu usypiającego. Zawodniczka zdążyła jedynie wejść do łazienki i tam straciła świadomość. Na szczęście Karolina Lipińska powiadomiła o wszystkim trenera. Po całej sprawie, Polki przeniosły się do innego hotelu.

RadioZET.pl/Facebook/MW