Zamknij

Reche Caldwell, były zawodnik NFL, został zastrzelony przed swoim domem

08.06.2020 11:53
Reche Caldwell nie żyje
fot. Twitter/screen

Reche Caldwell, były zawodnik National Football League (NFL), został zastrzelony przed swoim domem w Tampie na Florydzie. Miał 41 lat.

Reche Caldwell występował na pozycji obrońcy. W NFL grał przez siedem lat w barwach czterech drużyn: San Diego Chargers, New England Patriots, Washington Redskins i St. Louis Rams. Łącznie w najlepszej futbolowej lidze świata rozegrał 71 meczów. Byli koledzy, m.in. Tom Brady i Benjamin Watson, zapamiętali go jako zabawnego, sypiącego anegdotami i zawsze uśmiechniętego.

W ostatnich latach Caldwell popadł w konflikt z prawem. Zajął się rozprowadzaniem narkotyków i oszukał system opieki zdrowotnej na kwotę 4 milionów dolarów. W tym miesiącu miał zapaść wyrok w tej drugiej sprawie. Wszystko wskazuje jednak na to, że jego zabójstwo nie miało z tą działalnością nic wspólnego.

Reche Caldwell nie żyje

Reche Caldwell zginął przed swoim domem w minioną sobotę (6.06). Media relacjonują, że 41-latek wybrał się na randkę, ale zapomniał kurtki i wrócił do domu w chwili, kiedy złodzieje okradali jego dom. Dwóch przestępców usłyszało kroki i ukryło się w krzakach, a następnie oddało kilka strzałów w stronę Amerykanina. Życia byłego futbolisty nie udało się uratować.

Informację o śmierci Caldwella serwisowy TMZ przekazała jego matka.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/se.pl/ESPN