Raw Air 2019: wyniki [KLASYFIKACJA, WYNIKI, TABELA]

Weronika Domoradzka
18.03.2018 12:32
Raw Air 2019: wyniki [KLASYFIKACJA, WYNIKI, TABELA]

Raw Air 2019: wyniki - to informacje, których w trakcie tegorocznego norweskiego tournee szukają kibice polskich skoczków. Zawodnicy w czasie zawodów brali udział czterech konkursach indywidualnych i dwóch drużynowych na skoczniach w Norwegii. Przedstawiamy klasyfikację i tabelę Raw Air 2019, a także pokazujemy na którym miejscu uplasowali się reprezentanci Polski.

Raw Air - wyniki, klasyfikacja generalna. Sprawdzamy wyniki tegorocznego norweskiego tournee - czyli turnieju Raw Air 2019. Zobaczcie jak wygląda klasyfikacja generalna Raw Air 2019.

>> Raw Air 2019 - TERMINARZ. Kiedy konkursy turnieju Raw Air i gdzie oglądać?

Raw Air 2019: wyniki - klasyfikacja generalna [TABELA]

Raw Air 2019 rozpoczął się 8 marca od treningu na skoczni w Oslo. Turniej zakończył konkurs 17 marca na mamuciej skoczni w Vikersund. Poniżej przedstawiamy klasyfikację turnieju Raw Air 2019.

1. Ryoyu Kobayashi -  2461,5
to turniej organizowany w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Składa się na niego szesnaście skoków - cztery serie kwalifikacyjne, osiem w konkursach indywidualnych i cztery w konkursach drużynowych. Raw Air jest nazywane norweskim tournee ze względu na to, że wszystkie skocznie na których będą się odbywały konkursy znajdują się właśnie w Norwegii. Poprzedni turniej wygrał Kamil Stoch, i choć w tym roku polski skoczek także jest faworytem, będzie miał niezwykle silnych konkurentów - np. Stefana Krafta czy Ryoyu Kobayashiego. 

>> Raw Air 2019: nagrody. Jaka jest wysokość nagród? Kto je dostanie?

RadioZET.pl/PZ