Zamknij

Rajd Polski: Wstrząsający wypadek na trasie. Załoga CUDEM uniknęła śmierci [WIDEO]

Maciej Walasek
01.07.2019 10:02
wypadek w Rajdzie Polski
fot. kadr z wideo

W trakcie Rajdu Polski zaliczanego do Rajdowych Mistrzostw Europy doszło do przerażającego wypadku z udziałem Efrena Llarena i Sary Fernandez. Podczas 12. etapu samochód wypadł z drogi i kilkukrotnie koziołkował. Na szczęście załoga wyszła z kraksy bez szwanku.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Niedzielny odcinek Rajdu Polski nie zakończył się dobrze dla załogi Llaren – Fernandez. Para, która przed kraksą plasowała się na trzeciej pozycji w kategorii ERC3 Junior, pędziła, żeby nadgonić blisko 20-sekundową stratę do lidera. Ostatecznie nie dojechali do mety.

Zobacz także

Oficjalny profil Rajdowych Mistrzostw Europy opublikował w mediach społecznościowych nagranie z wypadku. W załączonym materiale widzimy, jak auto kilkukrotnie koziołkuje, a w tle słychać krzyki pilotki. Na szczęście załodze nic się nie stało.

– Dostałem trochę z prawego rogu, gdy jechałem na piątce i zrobiliśmy kilka obrotów. Musimy na spokojnie to wszystko przeanalizować – powiedział po całym zdarzeniu Llaren.

Liderem po 76. Rajdzie Polski pozostał duet Łukasz Habaj – Daniel Dymurski. Z kolei w Mikołajkach najlepsi okazali się Aleksiej Łukjaniuk i Aleksiej Arnautow.

RadioZET.pl/se.pl, Twitter/MW