Przerażający wypadek narciarki podczas Winter Games. Spadała z góry przez 15 sekund [WIDEO]

04.09.2019 19:57
Symons
fot. Screen

Jennie Symons z USA przeżyła długie chwile grozy, po tym jak przewróciła się na zawodach Winter Games w Nowej Zelandii. Narciarka spadała z góry przez czas 15 sekund.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Do feralnego wypadku Jennie Symons doszło podczas zjazdu w konkurencji The North Face Frontier w ramach Winter Games w Nowej Zelandii w Queenstown. Reprezentantka USA uderzyła prawą nartą o skałę, co spowodowało jej groźnie wyglądający upadek. 20-latka toczyła się w dół po śniegu przez około 15 sekund.

Przerażający wypadek Jennie Symons podczas Winter Games [WIDEO]

"Świadkowie tego wypadku byli przekonani, że Symons odniosła poważne obrażenia ciała. Obawy rozwiała jednak sama Amerykanka, która po wszystkim zasygnalizowała, że nic jej nie jest" - komentował zdarzenie portal stuff.co.nz. Na Twitterze Eurosportu mogliśmy z kolei przeczytać: "Narciarka Jennie Symons na szczęście przeżyła ten straszny wypadek bez obrażeń. Nie jesteśmy pewni, jak..."

- To był mój pierwszy poważny upadek w narciarstwie górskim. Byłam zaskoczona, że nic mi się nie stało. Wszyscy pytali mnie o to i nie rozumieli tego, że nie odniosłam kontuzji - przyznała mediom reprezentantka Stanów Zjednoczonych.

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl/MG