Zamknij

„Polski Messi” wytłumaczył zachowanie wściekłej żony. Poszło o telewizor

02.04.2020 16:26
Polski Messi o zachowaniu swojej żony
fot. kadr z wideo

Pan Marek nie znika z ust fanów futbolu. Kilka dni temu mężczyzna zyskał ogromną popularność po tym, jak opublikował nagranie z żonglowania rolką papieru, które obiegło kraj. „Polski Messi” w rozmowie z Elaną Toruń ujawnił kulisy całej sytuacji i wyjaśnił zachowanie żony.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

W ostatnim czasie polski internet obiegło nagranie pana Marka, który w domu żonglował rolką papieru toaletowego. W wywiadzie z oficjalną stroną Elany Toruń, mężczyzna wyjaśnił, że w ten sposób chciał zarazić futbolem swojego syna.

- W związku z koronawirusem wróciłem do domu z delegacji i spędzam dużo czasu z dziećmi. Z synkiem gramy w piłkę, chcę go trochę podszkolić, żeby ją poczuł, zaraził się pasją. Chodziło mi wyłącznie o te zabawy, a nie o rozgłos, ale wyszło jak wyszło, już tego nie da się zatrzymać, internet jest pod tym względem niesamowitą machiną – powiedział.

Żona zwyzywała go na oczach całej Polski. Teraz wystąpi w słynnym programie

Jednak finał żonglerki był daleki od ideału. Pan Marek uderzył nogą w telewizor, dostając potężną burę od swojej małżonki. Żona była wściekła na zachowanie swojego męża. Okazało się, że sprzęt dopiero co zaczął być spłacany.

- Żona tego dnia tłumaczyła mi, żebym w domu z tą rolką papieru za bardzo nie szalał, bo zna moją wagę, wie, że zwrotność jest słaba i przeczuwała jak to się może skończyć, a telewizor w pokoju praktycznie nowy, bo raptem druga rata została za niego zapłacona. Nie powinna tak zareagować, ale w nerwach tak czasem jest. Przede wszystkim filmik nie powinien trafić do sieci. Cała ta popularność mojej osoby nie jest utworzona na dobrych fundamentach, ale wyszło jak wyszło… - zdradził.

„Polski Messi” w przeszłości był piłkarzem juniorskiej drużyny Elany Toruń. Po dwóch sezonach gry spróbował swoich sił w seniorskiej drużynie Pomorzanina, ale na tym mężczyzna musiał zakończyć swoją piłkarską karierę.

RadioZET.pl/elanatorun.com