Zamknij

Polska - Japonia: MEMY przed meczem, śmieszne obrazki [28.06.]

Weronika Domoradzka
28.06.2018 11:08
Polska - Japonia: MEMY przed meczem, śmieszne obrazki [28.06.]
fot. ---

Polska - Japonia: memy przed meczem i śmieszne obrazki znajdziecie w tym artykule. Przygotowaliśmy dla was najlepsze i najśmieszniejsze memy na mecz Polska - Japonia, który odbędzie się w czwartek, 28 czerwca. Sprawdźcie!

Memy przed meczem Polska - Japonia i śmieszne obrazki. Wybraliśmy dla was najlepsze memy przed popołudniową rywalizacją!

» Mecz Polska - Japonia: GODZINA. O której mecz o honor? [28.06.] «

Śmieszne obrazki i memy na mecz Polska - Japonia [28.06.]

Mecz Polska - Japonia odbędzie się w czwartek, 28 czerwca w Wołgogradzie. Początek rywalizacji o godzinie 16:00. Dla naszej reprezentacji będzie to trzeci  i tym samym ostatni pojedynek na mundialu 2018 - mecz o honor. Nawet w przypadku zwycięstwa, polscy piłkarze nie będą mieli wystarczającej ilości punktów, by wyjść z grupy. W innej sytuacji znajduje się Japonia. Jeśli wygra z Polakami, ma zagwarantowany awans do 1/8 finałów. W przypadku przegranej wszystko zależeć będzie od wyniku meczu Senegal - Kolumbia.

Niestety polskim piłkarzom nie idzie dobrze na mistrzostwach świata. Do tej pory na swoim koncie mają dwa przegrane mecze - jeden z Senegalem (1:2), drugi z Kolumbią (0:3). W związku z tym w internecie zaczęło pojawiać się wiele memów na mecz Polska - Japonia. Śmieszne obrazki znajdziecie w tym artykule

» Mecze Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz reprezentacji? «

RadioZET.pl/JW