Polska - Hiszpania: KIEDY i o której mecz MŚ koszykarzy? [GODZINA i DATA]

10.09.2019 09:26
Polska - Hiszpania KIEDY i o której mecz?

Polska - Hiszpania GODZINA i DATA meczu. Polska - Hiszpania ćwierćfinał MŚ koszykarzy. O KTÓREJ GODZINIE grają biało-czerwoni? Sprawdź, kiedy i o której godzinie obejrzeć ćwierćfinał mistrzostw świata w koszykówce. Polska – Hiszpania: O KTÓREJ GODZINIE grają koszykarze? Kiedy mecz Polska - Hiszpania?

Reprezentacja Polski koszykarzy przegrała w Foshanie z Argentyną 65:91 w meczu na szczycie grupy I drugiej fazy mistrzostw świata. Polacy mieli aż 23 straty przy 14 rywali i dużo słabszą skuteczność za dwa punkty - 44 procent, podczas gdy koszykarze z Ameryki Południowej - aż 70. Przy takich wskaźnikach nie można wygrać meczu. Wchodzący z ławki Gruszecki okazał w niedzielę drugim strzelcem drużyny. W 13 minut zdobył 11 punktów, z czego dziewięć w czwartej kwarcie, w której trener Mike Taylor dał pograć zawodnikom rezerwowym. Trafił wszystkie cztery rzuty za dwa punkty, jeden z trzech za trzy, spudłował obydwa wolne, miał także pięć zbiórek, asystę, przechwyt i cztery straty. Był to jego najlepszy występ w mistrzostwach świata.

- Natrafiliśmy na bardzo dobrą, świetnie dysponowaną drużynę. Mieliśmy swoje problemy ze stratami i skutecznością. Mam nadzieję, że najlepsze spotkanie zagramy za dwa dni - powiedział Gruszecki.

Polacy bez szans w meczu z Argentyną, pierwsza porażka biało-czerwonych na MŚ

We wtorek w Szanghaju druga w grupie I Polska zmierzy się ze zwycięzcą grupy J Hiszpanią.

- W ćwierćfinale nie ma słabych drużyn. Zresztą tu ich nie było. To są mistrzostwa świata. Zrobiliśmy na nich świetną robotę. Cały czas mamy bardzo dobry bilans. Na pewno w następnym spotkaniu damy z siebie wszystko - zadeklarował.

Zapewnił też, że biało-czerwoni nie zlekceważyli w niedzielę Argentyńczyków.

Polska - Hiszpania: GODZINA. O której ćwierćfinał MŚ koszykarzy?

Mecz Polska – Hiszpania odbędzie się we wtorek, 10 września o godzinie 15:00.

Mecz Polska - Hiszpania na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik online od godz. 15.00.