Pokazały piersi podczas meczu. Dostały dożywotni zakaz stadionowy [WIDEO i FOTO +18]

29.10.2019 16:00
Julia Rose i Lauren Summer
fot. Instagram

Dwie modelki - Julia Rose i Lauren Summer - dostały dożywotni zakaz stadionowy od władz amerykańskiej ligi baseballu (MLB). Powodem takiej decyzji nie były burdy, które wywołały czy wniesiona na trybuny pirotechnika, a... zaprezentowanie swoich piersi.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Rose i Summer postanowiły rozproszyć miotacza drużyny Houston Astros. Celowo wybrały moment, w którym ustawione za plecami zawodnika kamery pokazują część trybun. Wtedy podciągnęły koszulki i pokazały wszystkim swoje piersi. Oczywiście jednocześnie była to promocja ich  projektu. Na YouTubie opublikowały również 12-minutowe wideo z przygotowań do "przedsięwzięcia".

Ich wybryk nie umknął uwadze władzom MLB, które nałożyły na nie dożywotni zakaz stadionowy. W komunikacie napisano, że "naruszyły zasady postępowania fanów". Dokument podpisał wiceprezydent ligi David L. Thomas.

"Wiedziałyśmy, że dostaniemy zakazy. List od MLB jest prawdziwy i tak, zrobiłabym to jeszcze raz. Wspierajcie nasz projekt, a my cały dochód przekażemy kobietom na walkę z rakiem" - napisała Lauren Summer. Przeprosiła również miotacza Houston Gerrita Cole'a.

RadioZET.pl/Twitter