"SE": Piotr Żyła złożył pozew o rozwód. Domaga się podziału majątku

Krzysztof Sobczak
08.06.2018 12:29
Piotr Żyła złożył pozew o rozwód
fot. MACIEJ GILLERT SE / EAST NEWS

Justyna Żyła przekazała na łamach "Super Expressu", że jej mąż Piotr Żyła złożył pozew o rozwód i domaga się podziału majątku. Chodzi przede wszystkim o wart milion złotych dom w Wiśle-Kopydle.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

– Tak, podobno pozew jest już w sądzie, tak słyszałam od osób trzecich. Do domu mi nic jeszcze nie przyszło, więc czekam. I już nie chcę komentować – mówi Justyna Żyła.

Zobacz także

Dziennikarze "SE" próbowali skontaktować się z prawniczką z Katowic, która będzie prowadziła sprawę "Wewióra", ale kobieta nie chciała z nimi rozmawiać. Wiadomo jednak, że małżeństwo będzie musiało rozstrzygnąć kwestię opieki nad dziećmi - 11-letniM Kubą oraz 6-letnią Karoliną - a także podziału majątku, głównie wartego ok. milion złotych domu w Wiśle-Kopydle.

Jak nieoficjalnie wiadomo, Piotr Żyła będzie domagał się zwrotu kosztów poniesionych z tytułu budowy domu. To ok. 500 tysięcy złotych.

Kryzys małżeński Justyny i Piotra Żyłów

O problemach małżeńskich w rodzinie Żyłów Justyna poinformowała po powrocie skoczków narciarskich z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. W dramatycznym wpisie na Instagramie wyznała, że Piotr zdradził ją z kochanką. "Wewiór" w oświadczeniu odrzucił część zarzutów. Podkreślił, że ich małżeństwo rozpadło się już wcześniej, ale powodem nie była inna kobieta.

W maju Justyna Żyła wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Playboya". Obecnie pisze książkę i - jak informuje "SE" - pracuje dorywczo jako sprzedawczyni.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/SE/KS