Justyna Żyła oskarża męża o groźby i szantaż. Nowy wpis żony skoczka

Krzysztof Sobczak
19.07.2018 10:01
Justyna i Piotr Żyłowie
fot. MACIEJ GILLERT / SE / EAST NEWS

Justyna Żyła zamieściła kolejny - już ostatni (?) - emocjonalny wpis na Instagramie. Żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły oskarża męża m.in. o groźby, szantaż i zastraszanie. "Ile razy naplułeś mi w twarz?" - pisze Justyna.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Piotr Żyła ma być bohaterem dokumentu w jednej ze stacji telewizyjnej. To skłoniło żonę skoczka do pewnych przemyśleń na jego temat. Zastrzegła jednak, że to jej ostatni wpis na temat problemów małżeńskich.

"Uprzedzając - to nie reklama popularnego programu z serii dokument w TVN. Mam nadzieję, iż nagrywając dokument powiedziałeś, ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś, przyznałeś się, iż urodziło Ci się dziecko... że Nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki? - pisze Justyna Żyła.

Najdłuższa lista zarzutów skierowanych w stronę Piotra Żyły dotyczy właśnie jego relacji z dziećmi.

"W wyznaczone dni - jak powiedziałeś - jesteś ojcem, reszta cię nie obchodzi, że nagrywasz mnie tym fajnym sprzętem (jak okulary - gadżet detektywistyczny nawet w miejscu pracy i przy dzieciach), że wspomniałeś, ile razy prosiłam, żebyś z mamusią nie przyjeżdżał, żebyś usiadł normalnie wypił kawę i porozmawiał, żeby nasze dzieci po kątach nie spały u twoich rodziców, że nie zabierzesz ich do swojego mieszkania, bo twoja dziewczyna się nie godzi, że pomału z naszego domu wynosisz wszystko i że w dzień ojca, jak Karolinka biegała za Tobą z prezentem, to ty z Twoją mamą uciekaliście z twoimi pucharami" - żali się żona skoczka.

Ostatni wpis Justyny Żyły?

"Państwo wybaczą kolejną prywatę, ale do Tego człowieka dociera jedynie komunikacja przez media. Takie i nie inne zachowanie z Mojej strony wynikało tylko i wyłącznie z braku jakiejkolwiek komunikacji ze strony męża. To jest mój ostatni wpis na temat Mojego męża, a sytuacje, które stwarza i jak potrafi kłamać w żywe oczy wiem tylko Ja i osoby z naszego otoczenia" - dodała.

Justyna Żyła
fot. Justyna Żyła/Instagram

Problemy małżeńskie Żyłów

O problemach małżeńskich Justyna Żyła poinformowała w emocjonalnym wpisie po powrocie skoczków narciarskich z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Przyznała wówczas, że mąż ją zdradził i wyprowadził się z domu. Piotr Żyła odpowiedział jej w oświadczeniu opublikowanym - a jakże - za pośrednictwem mediów.

Skoczek złożył pozew rozwodowy.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Instagram/KS