Zamknij

Tragiczna śmierć trenerki. Zginęła w wypadku samochodowym

24.11.2021 08:35
Tragiczna śmierć trenerki. Zginęła w wypadku samochodowym
fot. AZS UAM Poznań/Facebook screen

Justyna Sadowska nie żyje. Trenerka przygotowania motorycznego futsalowych mistrzyń zginęła w wypadku samochodowym. O jej śmierci poinformował klub AZS UAM Poznań.

Justyna Sadowska nie żyje. Wiadomość o jej śmierci przekazał Akademicki Związek Sportowy UAM Poznań Futsal Kobiet, a także Zespół Tańca Ludowego Poligrodzianie, gdzie kobieta zajmowała się przygotowaniem motorycznym.

Kobieta zginęła w wypadku samochodowym, do którego doszło w niedzielę, 21 listopada. Dzień później pojawiła się informacja o jej śmierci. AZS UAM Poznań opublikował specjalne oświadczenie, zaznaczając, jak ważną rolę Sadowska pełniła w klubie, zwłaszcza w zeszłym sezonie, w którym drużyna wywalczyła mistrzostwo.

Justyna Sadowska nie żyje

- Serce nam pękło… Wczoraj późnym wieczorem dotarła do nas smutna wiadomość... W wypadku samochodowym tragicznie zmarła nasza trenerka przygotowania motorycznego Justyna Sadowska. Miała tylko 29 lat. Choć nie było jej tak widać na pierwszym tle, to ona zrobiła kawał roboty w poprzednim, mistrzowskim sezonie. Była otwartą i bardzo ciepłą osobą! Brak nam słów by opisać coś więcej.. to ogromna tragedia. Nie zapomnimy o jej uśmiechu! Dżasta będziemy tęsknić… - czytamy.

Justyna Sadowska miała 29 lat.

RadioZET.pl