Zamknij

Narodowe Święto Niepodległości: Tak polscy sportowcy obchodzą święto

11.11.2020 12:41
Arkadiusz Milik
fot. Piotr Matusewicz/East News

Narodowe Święto Niepodległości 2020: 11. listopada przypada 102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji wielu polskich sportowców zamieściło wpisy w mediach społecznościowych, gdzie wyrażają dumę z gry dla biało-czerwonych barw.

W sieci posty zamieścili m.in. Arkadiusz Milik, Andrzej Wrona czy Ewa Swoboda. – Jestem dumny z tego, że mogę reprezentować swój kraj – napisał napastnik reprezentacji Polski. Do wpisu dołączył zdjęcie, na którym widzimy piłkarza na tle biało-czerwonej flagi.

- Niepodległa, ale pozamykana... w dzisiejszych czasach chyba najbardziej tęsknie za tą Polską z pełnymi halami i stadionami. Wyjątkowość chwil jak ta na zdjęciu urosła jeszcze bardziej. POLSKA! – napisał Andrzej Wrona.

Narodowe Święto Niepodległości 2020: Tak polscy sportowcy obchodzą święto

Zdjęcie z flagą na instastories wstawiła też Ewa Swoboda. Nad fotografią biegaczka wpisała datę 11.11 i umieściła flagę Polski.

1
fot. Instagram

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Joanna Jedrzejczyk wstawiła zdjęcie biało-czerwonej flagi.

2
fot. Instagram

- Dzień Niepodległości. Duma i Radość z bycia Polakiem – napisał z kolei Zbigniew Bartman.

Bartosz Zmarzlik opublikował post Żużlowej reprezentacji Polski.

3
fot. Instagram

Konrad Bukowiecki także zamieścił zdjęcie z flagą i datą 11.11.

- Obyśmy zawsze patrzyli z uśmiechem w tę samą stronę. Niech żyje niepodległa Polska! - napisał Piotr Nowakowski. Dwukrotny mistrz świata opublikował zdjęcie z Michałem Kubiakiem i Grzegorzem Łomaczem.

RadioZET.pl/