Zamknij

Marta Lach miała poważny wypadek. Kolarka przeszła operację

19.08.2021 14:41
Marta Lach
fot. Marta Lach/Instagram

Marta Lach trafiła do szpitala po dramatycznym wypadku na rowerze. - Miałam pociętą całą twarz, na szczęście widzę na oczy - napisała kolarka.

Marta Lach po powrocie z igrzysk olimpijskich w Tokio zwyciężyła w jednodniowym francuskim wyścigu Bignoux. Po udanym starcie kolarka miała poważny wypadek na rowerze. W trakcie treningu zagapiła się i wpadła na stojące auto. O całej sytuacji opowiedziała w specjalnym wpisie na Instagramie.

- Takich rzeczy wolałabym Wam nie przekazywać, ale myślę, że to ważne. Wczoraj miałam wypadek podczas treningu. Wpadłam w tylną szybę stojącego samochodu. Zagapiłam się. Nie straciłam przytomności, wszystko pamiętam. Miałam pociętą całą twarz, na szczęście widzę na oczy i nie mam złamanych kości. Dobrze, że miałam kask i ludzi wokół, którzy udzielili mi pomocy, dziękuję, szczególnie Panu Strażakowi. Wczoraj też miałam operację, pod narkozą. Jestem troszkę popuchnięta, ale cała - czytamy.

Poważny wypadek Marty Lach: Miałam pociętą całą twarz

Polka przebywa w szpitalu w Wadowicach. W dalszej części podziękowała lekarzom za opiekę. - Będzie tylko lepiej. Dziękuje Wam za słowa otuchy i modlitwę. Wrócę silniejsza - zakończyła.

RadioZET.pl