Zamknij

Maria Korniejewa zamordowała 15-latka. Wycięła mu pentagram na plecach

18.10.2021 11:52
Maria Korniejewa podejrzana o zabójstwo
fot. Shutterstock

Maria Korniejewa zamordowała nożem 15-letniego chłopca - podaje "The Sun". Brytyjski dziennik opisał makabryczne szczegóły zbrodni. Policja nie wykluczyła motywów okultystycznych.

Maria Korniejewa jest znana w świecie sportu jako biathlonistka. Rosyjska zawodniczka startowała w innej kategorii biathlonu, gdzie zamiast karabinu, strzela się z łuku. W ostatnim czasie brytyjskie media poinformowały o makabrycznej zbrodni na tle okultystycznym. 29-latka została zatrzymana i jest podejrzewana o zabójstwo nastoletniego chłopca.

"The Sun" przekazał, że Korniejewa miała nastraszyć 15-latka Romana Fedulowa - pasierba swojego kochanka Władysława Cykunowa i następnie wyciąć mu nożem pentagram na plecach. Chłopiec zmarł.  Z zeznań 52-latka wynika, że Korniejewa nie chciała doprowadzić do jego śmierci. Kiedy mężczyzna dowiedział się o wszystkim, poszedł sprawdzić, co stało się z 15-latkiem. Według jego słów zwłoki chłopca znajdowały się w studni, a na ciele miał dwie rany kłute.

Maria Korniejewa zatrzymana. Makabryczna zbrodnia na tle okultystycznym

- Wzięła nóż, aby narysować pentagram. Powiedziałem jej, żeby uważała i go nie zabijała. Powiedziała, że tylko go ogłuszy - mówił Cykunow.

Według mediów Władysław Cykunow mocno interesował się okultyzmem, jego praktykami i nadprzyrodzonymi wierzeniami. Swoją wiedzę próbował wykorzystać do tego, żeby wrócić do byłej żony Jeleny Fedulowej.

Korniejewa i Cykunow przebywają w areszcie. Kobieta jest podejrzewana o zabójstwo, z kolei mężczyzna jak wynika z organów ścigania, został oskarżony o porwanie pasierba.

RadioZET.pl