Marcin Różalski: kim jest gość Wojewódzkiego 10.04.? [Żona, Fundacja, KSW]

Weronika Domoradzka
10.04.2018 11:23
Marcin Różalski: kim jest gość Wojewódzkiego 10.04.? [Żona, Fundacja, KSW]

Marcin Różalski będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. W programie wystąpi razem z artystką kabaretową, Ewą Błachnio. Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie we wtorek, 10 kwietnia na kanale TVN. Sprawdzamy, kim jest Marcin Różalski i co warto o nim wiedzieć.

Marcin Różalski - KSW, żona, Fundacja: kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 10.04.? To pytania, na która szuka odpowiedzi wielu użytkowników. Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy, kim jest Marcin Różalski.

» Ewa Błachnio: mąż, wiek, kabaret, Insta - kim jest gość Wojewódzkiego 10.04.? «

» Paulina Krupińska: kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 17.04.? «

Marcin Różalski: kim jest gość Wojewódzkiego 10.04.? [Żona, Fundacja, KSW]

Po tym, jak została udostępniona informacja o gościach Kuby Wojewódzkiego 10.04, wiele osób zaczęło zastanawiać się, kim jest Marcin Różalski. Sportowiec urodził się 29 lipca 1978 roku w Płocku (w tym roku kończy 40 lat). Z pewnością wielu fanów MMA nie pierwszy raz słyszy to nazwisko. Różalski to zawodowy kick-boxer oraz zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej. Dodatkowo jest mistrzem świata m.in. w w organizacji ISKA z 2007 roku i WKA z 2008 oraz międzynarodowym mistrzem KSW wagi ciężkiej z 2017 roku. O Marcinie Różalskim, ze względu na jego nadchodzącą walkę, ostatnio zrobiło się jeszcze głośniej. Sportowiec w piątek, 13 kwietnia zmierzy się z Jaromem Le Bannerem.

Marcin Różalski to także ogromny miłośnik zwierząt, a szczególnie koni i psów. Aktywnie wspiera on dwie organizację, tj. Fundację AST na Rzecz Zwierząt Niechcianych oraz Fundację Tara. Dziewczyną Marcina Różalskiego jest Marta Kwiatkowska. Para związana jest ze sobą już kilka lat. 

» Żona Sławomira Zapały - ile ma lat i kim jest Magdalena Kajrowicz? «

Marcin Różalski u "Kuby Wojewódzkiego" 10.04. - kiedy i gdzie oglądać?

Marcin Różalski razem z Ewą Błachnio wystąpią w programie Kuby Wojewódzkiego. Na słynnej kanapie zobaczymy ich już we wtorek, 10 kwietnia. Odcinek z udziałem sportowca wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć "Kubę Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

» Wiktoria Gąsiewska: wiek, chłopak - kim jest gość Wojewódzkiego 3.04? «

RadioZET.pl/JW