Zamknij

Magda Gessler wprost o restauracji Lewandowskiego. Ma trochę wątpliwości

03.11.2021 16:02
Magda Gessler
fot. Pawel Wodzynski/East News

Magda Gessler oceniła w wywiadzie dla "Faktu" warszawską restaurację Robert Lewandowskiego - "Nine's". Zdaniem słynnej polskiej restauratorki projekt gwiazdora Bayernu Monachium jest zrobiony "genialnie", ale nie zabrakło w jej opinii kilku wątpliwości.

Warszawska restauracja "Nine's Restaurant & Sports Bar" to nowe przedsięwzięcie Roberta Lewandowskiego, które cieszy się ogromną popularnością. Za menu w lokalu odpowiada Tadeusz Muller, syn Magdy Gessler. Nic więc dziwnego, że wielu fanów knajpy oczekiwało na to, jaką opinię restauracji wystawi sama słynna restauratorka.

Jak wyznała w rozmowie z "Faktem" Gessler, jej syn nie pochwalił się jej wcześniej tym, jak będzie wyglądało menu w "Nine's". Lewandowski postawił w nim głównie na lekką i wegetariańską kuchnię. Czy takie propozycje mają szansę obronić się w lokalu przeznaczonym przede wszystkim do oglądania wydarzeń sportowych?

Magda Gessler szczerze o restauracji Lewandowskiego. Ma trochę wątpliwości

- Rzeczywiście, menu jest w dużym zderzeniu z ludźmi, którzy kochają sport, a przynajmniej z tymi, którzy kochają piłkę nożną. Zobaczymy, jak "Nine's" będzie działał - czy podziała na niego kolor, czy jednak schabowy. Bardzo mnie to ciekawi - spostrzegła polska gwiazda TVN-u.

- Do "Nine's" ustawiają się długie kolejki, liczące nawet 250 osób. Wydaje się to nieprawdopodobne, bo tam niemal przez cały tydzień serwowane są "lajtowe" posiłki, a w weekend wszyscy chcieliby zjeść golonkę. No i teraz jestem ciekawa, jak będzie dalej... - przyznała.

Zapytana wprost o to, jak jej syn ogólnie poradził sobie z projektem Lewandowskiego, wyznała, że "zrobił to genialnie". Jej jedyne wątpliwości zdają się więc dotyczyć tego, że nie jest do końca pewna, na jak długo klienci przychodzący do "Nine's" zadowolą się serwowaną tam lekką kuchnią, a zaczną prosić o coś sytszego.

RadioZET.pl/Fakt