Zamknij

Maciej Bubiński nie żyje. Kierownik produkcji Polsatu zmarł w wieku 40 lat

Maciej Walasek
07.09.2022 16:12
Maciej Bubliński nie żyje
fot. Polsat Sport/Twitter screen

Maciej Bubiński nie żyje. Przez 15 lat pracował w telewizji Polsat jako kierownik produkcji. "Kochałeś siatkówkę, kochałeś sport, kochałeś swoją pracę i byłeś dla nas kolega, bratem" - mówił Marcin Lepa w specjalnym nagraniu, które opublikował Polsat Sport.

Maciej Bubiński zmarł w ostatni poniedziałek 5 września. Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl jednym z jego głównych obowiązków było realizowanie transmisji ze sportowych wydarzeń m.in. siatkówki, koszykówki i gal bokserskich. Do stacji Polsat dołączył w 2008 roku. Przez 15 lat był też kierownikiem produkcji innych programów informacyjnych m.in. "Wydarzeń", czy "Dobry wieczór Polsko" i "#DorotaGawrylukzaprasza".

Maciej Bubiński nie żyje

W środę Bubińskiego pożegnali koledzy z Polsatu Sport, publikując wyjątkowe nagranie, na którym Marcin Lepa z pozostałymi osobami pracującymi przy transmisjach nagrali poruszające pożegnanie.

"Nieoceniony kierownik produkcji - Maciej Bubiński. Pracował przy wielu naszych transmisjach, także przy trwających mistrzostwach świata w siatkówce. Do zobaczenia, Maćku" - czytamy w opisie.

RadioZET.pl