Zamknij

Robert Lewandowski zaszalał przed kamerami. Tańczył w rytm "Simply the Best"

08.01.2022 23:50
Robert Lewandowski
fot. Polsat Sport/screen

Robert Lewandowski zaszalał przed kamerami Polsatu na Gali Mistrzów Sportu 2022. Po zdobyciu statuetki dla najlepszego polskiego sportowca w 2021 roku zaczął wibrować w rytm piosenki "The Best" Tiny Turner w wykonaniu Justyny Steczkowskiej. To nagranie po prostu musisz zobaczyć!

Robert Lewandowski zwyciężył w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" oraz Polsatu i został wybrany Najlepszym Sportowcem Polski w 2021 roku. Drugie miejsce w tym prestiżowym konkursie zajęła lekkoatletka Anita Włodarczyk specjalizująca się w rzucie młotem, zaś trzecie żużlowiec Bartosz Zmarzlik.

Po otrzymaniu statuetki dla zwycięzcy Lewandowski nie szczędził ciepłych słów w kierunku swoich rywali oraz kibiców, po czym chętnie oddał się w drugoplanową, jeśli chodzi o kamery, pogawędkę wpierw z Włodarczyk, a następnie z chodziarzem Dawidem Tomalą.

Lewandowski zaszalał przed kamerami. Tańczył w rytm "Simply the Best"

Gdy wszyscy z nominowanych na Galę Mistrzów Sportu 2022 wyszli na scenę, by zebrać brawa, sportowcy usłyszeli jeszcze piosenkę "The Best" Tiny Turner w wykonaniu Justyny Steczkowskiej. Wówczas serca kibiców podbił sam zwycięzca niedzielnego plebiscytu, który zaczął wesoło wibrować w rytm słynnego hitu. To nagranie po prostu trzeba zobaczyć.

Rekordzistką pod względem zwycięstw w konkursie "PS" i Polsatu jest biegaczka narciarska Justyna Kowalczyk, która aż pięć razy uzyskiwała największe poparcie kibiców. Po cztery razy wygrywali Irena Szewińska, Stanisław Walasiewicz i Adam Małysz. Jako jedyny trzy takie wyróżnienia zdobył Robert Lewandowski.

RadioZET.pl