Zamknij

Krzysztof Stanowski: Żona, majątek, dzieci, wykształcenie [SYLWETKA]

26.10.2021 21:45
Krzysztof Stanowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Krzysztof Stanowski - SYLWETKA. Krzysztof Stanowski będzie gościem u Kuby Wojewódzkiego we wtorek 26 października. Krzysztof Stanowski - kim jest dziennikarz? Jaki ma majątek, kim jest jego żona i dzieci? Poznaj sylwetkę Krzysztofa Stanowskiego.

  1. Krzysztof Stanowski: Wykształcenie
  2. Krzysztof Stanowski: Twitter
  3. Krzysztof Stanowski: Żona, dzieci
  4. Krzysztof Stanowski: Wzrost
  5. Krzysztof Stanowski: Majątek

Krzysztof Stanowski - kim jest gość programu Kuba Wojewódzki? To tylko jedno z pytań, jakie zadają sobie widzowie i miłośnicy piłki nożnej. Poniżej przedstawiamy, kim jest Krzysztof Stanowski.

Krzysztof Stanowski w najbliższy wtorek, 26 października będzie jednym z gości w programie Kuba Wojewódzki. Dziennikarz zasiądzie na kanapie obok Aggie Lal - blogerki i podróżniczki oraz Jacka Jelonka z reality show "Prince Charming".

Krzysztof Stanowski: Wykształcenie

Krzysztof Stanowski ma 39 lat. Urodził się 21 lipca 1982 roku w Warszawie. Jest dziennikarzem, publicystą, felietonistą i właścicielem grupy Weszło. Absolwent IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie. Po maturze studiował dziennikarstwo, ale nie ukończył tego kierunku.

Mając 14 lat, został stażystą w "Przeglądzie Sportowym". Od 1997 do 2001 roku był redaktorem magazynu "Nasza Legia", a w 2002 roku pełnił rolę korespondenta dla "Przeglądu Sportowego" na MŚ w Korei Południowej i Japonii w piłce nożnej. W kolejnych latach Stanowski współpracował dla m.in. "Super Expressu", czy "Dziennika". Krzysztof Stanowski w 2008 roku założył serwis weszlo.com, a także internetowe radio sportowe weszlo.fm. Napisał biografie Andrzeja Iwana, Wojciecha Kowalczyka i Grzegorza Szamotulskiego. Dziennikarz na antenie Eleven Sports w 2016 i 2017 roku prowadził własny autorski program "Stan Futbolu". Program trwa do dziś na antenach WeszłoTV i weszlo.fm, a także na TVP Sport.

W 2018 roku założył piłkarski klub KTS Weszło, który w kolejnym roku zanotował awans do warszawskiej A klasy. W marcu 2020 roku wspólnie z Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim i Michałem Polem uruchomili Kanał Sportowy na YouTube.

Krzysztof Stanowski: Twitter

Krzysztof Stanowski na Twitterze ma blisko 400 tys. obserwujących (@K_Stanowski).

Krzysztof Stanowski: Żona, dzieci

Żoną dziennikarza jest dietetyk Marta Sosnowska, z którą mają dwóch synów: Leona i Aleksandra.

Krzysztof Stanowski: Wzrost

Wielu internautów jest ciekawych, ile wzrostu ma Krzysztof Stanowski, ale niestety tej informacji nie znajdziemy w sieci.

Krzysztof Stanowski: Majątek

Oprócz tego użytkownicy zadają sobie pytanie "ile wynosi majątek Krzysztofa Stanowskiego?". Takiej informacji też nigdzie nie znajdziemy, bo to prywatna sprawa dziennikarza. Wiadomo jedynie, że właściciel Weszło i współwłaściciel Kanału Sportowego posiada okazały dom pod Warszawą z ogromnym ogrodem, w którym ma wlasne mini boisko piłkarskie.

RadioZET.pl