Makabryczny wypadek polskiej kolarki. Rywalka wjechała jej na głowę [WIDEO]

01.03.2020 09:54
Daria Pikulik

Koszmarny wypadek Darii Pikulik na mistrzostwach świata w kolarstwie torowym w Berlinie. Podczas wyścigu w madisonie polska kolarka upadła na tor, a po chwili na jej głowę najechała Chinka - Xiaofel Wang. Zobacz WIDEO tego makabrycznie wyglądającego zderzenia!

Daria Pikulik przystąpiła w sobotę do wyścigu w madisonie po zdobyciu w piątek brązowego medalu mistrzostw świata w kolarstwie torowym w omnium.

Koszmarny wypadek Darii Pikulik. Rywalka wjechała jej na głowę [WIDEO]

Chociaż w trakcie ostatniego wyścigu zaliczyła potężną kraksę, Polka zdecydowała się ukończyć wyścig, choć do końca zawodów pozostawało jeszcze 92 okrążenia.

By obejrzeć WIDEO makabrycznego wypadku Darii Pikulik, kliknij -->TUTAJ<--!

Determinacja Pikulik się opłaciła, bowiem wraz ze swoją partnerką, Nikol Płosaj, zajęły ostatecznie siódme miejsce w berlińskim wyścigu i tym samym wywalczyły sobie awans na igrzyska olimpijskie 2020 w Tokio.