Zamknij

Koszmar na parkingu. Znany sportowiec walczy o życie

26.04.2022 10:37
Shane Post
fot. Instagram/irina_post/screen

Koszmar na parkingu w Teksasie. Znany amerykański kulturysta Shane Post został postrzelony w brzuch, po czym w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie walczy o życie. Jego żona opublikowała na Instagramie wzruszający post.

Jak relacjonowała żona kulturysty, Shane Post przyjechał po nią na jedno z teksańskich osiedli mieszkaniowych. Gdy zaparkował auto, podszedł do niego, jak się wkrótce okazało, uzbrojony mężczyzna.

Po krótkiej, burzliwej wymianie zdań dotyczącej miejsca parkingowego napastnik wyjął broń i strzelił sportowcowi w brzuch. Prócz małżonki Posta, powyższe i poniższe szczegóły ujawnił również portal fitnessvolt.com.

Kulturysta Shane Post walczy o życie

Na miejsce natychmiast wezwana została policja i pogotowie. Funkcjonariuszom z łatwością udało się złapać podejrzanego, natomiast kulturysta w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii.

Jak ujawniła na Instagramie Irina Post, w wyniku postrzału jej mąż doznał uszkodzeń wątroby, trzustki i nerek. W swoim chwytającym za serce wpisie zawodniczka bikini fitness zamieściła również zdjęcie ukochanego leżącego w szpitalnym łóżku.

"Został postrzelony na moich oczach. Operacja trwała ponad 4 godziny. Jego obrażenia są bardzo poważne. Moment strzału to najtragiczniejsza chwila w moim życiu. Modlę się, abyśmy w przyszłości odnaleźli spokój i mogli normalnie żyć po tym wszystkim. Dziękuję Bogu za uratowanie życia mojego męża, Bóg jest po naszej stronie" - napisała Irina.

RadioZET.pl/fitnessvolt.com; Instagram/irina_post