Kartingowy Narodowy 2018: cennik, bilety - kiedy gokarty na Stadionie?

Weronika Domoradzka
09.04.2018 15:45
Kartingowy Narodowy 2018: cennik, bilety - kiedy gokarty na Stadionie?

Kartingowy Narodowy 2018: cennik, bilety - gdzie i za ile można nabyć wejściówki? Czwarty sezon gokartów na Narodowym w Warszawie został oficjalnie rozpoczęty! To doskonała rozrywka zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Sprawdzamy najistotniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań przez internautów.

Gokarty na Narodowym - cena, bilety, godziny otwarcia. Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat toru kartingowego w Warszawie.

» Roztańczony Narodowy 2018: artyści, bilety, program - kto wystąpi? «

Kartingowy Narodowy 2018: cennik, bilety - po ile gokarty na Narodowym?

Czwarty sezon gokartów na Narodowym oficjalnie rozpoczęty został w sobotę, 7 kwietnia. Na Stadionie w stolicy można ścigać się pod gołym niebem, zorganizować imprezę firmową lub też zapewnić dzieciom doskonałą rozrywkę pod okiem doświadczonych instruktorów. Co więcej, istnieje możliwość zarezerwowania toru kartingowego na Narodowym na wyłączność. Dodatkowo na obiekcie można zorganizować także profesjonalne urodziny.

Wiele osób, w związku z rozpoczęciem sezonu zastania się, w jakiej cenie można nabyć bilety na Kartingowy Narodowy. Poniżej przedstawiamy ofertę indywidualną. 

> Kartingowy Narodowy 2018: cennik indywidualny

- Gokart duży CRG Centurion (od ok. 155 cm wzrostu): 49 zł za 8 minut

- Gokart dla dzieci CRG Puffo (od ok. 110 cm wzrostu i min. 5 lat): 59 zł za 8 minut

- Gokart dla dzieci CRG Junior (od ok. 135 cm wzrostu): 59 zł za 8 minut

- Gokart dla dwóch osób CRG Taxi (od ok. 120 cm wzrostu): 59 zł za 8 minut

- Gokart elektryczny dla dzieci (Mini-Tor): 15 zł za 5 minut

*Do jazdy obowiązkowe jest założenie specjalnej kominiarki pod kask, którą można zakupić w Recepcji toru za około 10 zł.

Dodatkowo możliwe jest także założenie specjalnej Karty Klienta Kartingowy Narodowy. Umożliwia ona zbieranie punktów, które następnie można wymienić na darmową jazdę gokartem. Każda wydana złotówka to 10 punktów, a bezpłatną przejażdżkę otrzymuje się w momencie zebrania 4900 punktów.

Gokarty na Narodowym 2018: rezerwacja i godziny otwarcia

Tor kartingowy na Narodowym dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-22:00. Dodatkowo Kartingowy Narodowy w weekendy (sobota i niedziela), czynny jest od 10:00 do 22:00. Przed przyjazdem na tor, konieczna jest jednak wcześniejsza rezerwacja terminu. Więcej szczegółowych informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej kartingowynarodowy.pl.

» Grand Prix na żużlu - PGE Narodowy Warszawa 2018 - terminarz wydarzeń «

RadioZET.pl/JW