Zamknij

Kanał Sportowy wrócił na YouTube. Właściciele wydali oświadczenie

16.09.2021 18:22

Władze Kanału Sportowego zabrali głos po usunięciu projektu przez YouTube'a. W czwartkowe popołudnie główny kanał zniknął z sieci.

Kanał Sportowy
fot. screen

Kanał Sportowy cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony kibiców. Projekt został stworzony przez czterech znanych dziennikarzy: Michała Pola, Mateusza Borka, Krzysztofa Stanowskiego i Tomasza Smokowskiego. W programach widzowie nie słuchali jedynie o piłce nożnej, ale poruszano także tematy z innych dyscyplin sportowych: Formuły 1, sportów walki, żużla czy ostatnio siatkówki.

W czwartek kibice mieli niemiłą niespodziankę, kiedy okazało się, że kanał został usunięty z serwisu YouTube. - To konto zostało zamknięte z powodu wielokrotnych lub poważnych naruszeń zasad YouTube, które dotyczą spamu, nieuczciwych praktyk i treści wprowadzających w błąd, lub innych naruszeń Warunków korzystania z usługi - czytali w komunikacie.

Kanał Sportowy wrócił na YouTube. Wydano specjalne oświadczenie

Po kilku godzinach głos zabrali sami zainteresowani. Na oficjalnym profilu Kanału Sportowego pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym napisano, że sprawa jest wyjaśniana.

Szanowni widzowie, otrzymujemy od Was liczne zapytania i chcielibyśmy udzielić Wam prawidłowych odpowiedzi. Jesteśmy jednak na etapie wyjaśniania sprawy. Wrócimy do Was jak najszybciej z odpowiednimi informacjami!  - przekazano.

Krótko po wydaniu oświadczenia Kanał Sportowy wrócił na YouTube.

RadioZET.pl