Zamknij

Kaczyński sprowokował żonę Piotra Zielińskiego. Nie wytrzymała

08.11.2022 16:58

Laura Zielińska odniosła się do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego o niskiej dzietności w Polsce. Żona Piotra Zielińskiego opublikowała specjalne zdjęcie w mediach społecznościowych.

Jarosław Kaczyński
fot. Piotr Molecki/East News

Od soboty wielu Polaków żyje słowami Jarosława Kaczyńskiego, który w czasie konferencji w Ełku zabrał głos w sprawie niskiej dzietności w Polsce.

- Dzieci najmniej w Polsce jest w Warszawie, więc to nie jest kwestia wyłącznie ekonomiczna, ale też pewnego nastawienia ludzi, a w szczególności pań. Jak do 25. roku życia dają w szyję, to nie jest najlepszy prognostyk - mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Laura Zielińska skomentowała słowa Kaczyńskiego

Wypowiedź Kaczyńskiego wywołała falę oburzenia również ze świata sportu. Sytuację skomentowała m.in. Anna Lewandowska, a ostatnio swoim zdaniem na ten temat podzieliła się w sieci Laura Zielińska. Żona Piotra Zielińskiego wstawiła zdjęcie na chwilę przed narodzinami syna, Maksymiliana.

"Budzi śmiech". Światowe media cytują słowa Kaczyńskiego o "dawaniu w szyję"

"Zajście w ciążę to CUD, utrzymanie jej i dotrwanie do porodu to całe 9 miesięcy obaw i trosk o nienarodzone dziecko. A to ja, kobieta na dzień przed porodem, to ja matka, to nie jest bezuczuciowy przedmiot noszący płód" - napisała.

loader

 "To również dziewczyna, która kiedyś była małą dziewczynką i marzyła o tym, żeby zostać w przyszłości mamą, nie wiedząc jeszcze, co los przyniesie" - czytamy dalej.

"Zrobiłam to świadomie. Bez przymusu, strachu, niewiedzy po to, żeby moje dziecko było zdrowe i szczęśliwe. Z pełnym pakietem badań, na które pozwoliła nauka i medycyna, a przede wszystkim ze spokojem ducha" — tłumaczyła. "Zatrzymajmy tę niebezpieczną nienawiść do kobiet!" - skończyła post Laura Zielińska.

RadioZET.pl