Kaczka pobiegła w maratonie. Nagranie obejrzały miliony

10.11.2021 11:14
kaczka pobiegła w maratonie

Kaczka została bohaterem maratonu, który odbył się w Nowym Jorku. Zwierzę wzięło udział w imprezie, wprawiając w zachwyt wszystkich zgromadzonych.

Kaczka Wrinkle pobiegła razem z innymi w niedzielnym maratonie w Nowym Jorku. W imprezie po raz pierwszy w historii wzięła udział mistrzyni olimpijskia Peres Jepchirchir, która jako pierwsza przebiegła linię mety. Całość zajęła jej 2 godziny 22 minuty i 39 sekund. Wśród mężczyzn najlepszy czas zanotował Albert Korir (2 godziny 8 minut i 22 sekundy).

Niemniej jednak największe show skradła kaczka, która pojawiła się na trasie. Zwierzę uwieczniono w trakcie biegu razem z innymi, a nagranie natychmiast zyskało olbrzymią popularność. W ciągu pierwszej doby filmik na TikToku odnotowało kilka milionów wyświetleń.

Kaczka pobiegła w maratonie [WIDEO]

Jeśli uważniej przyjrzymy się kaczce, zauważymy, że miała założone specjalne obuwie. Firma Adidas wyraziła zainteresowanie i ogłosiła wyprodukowanie wyjątkowej edycji dla...kaczek.

Niestety, kaczka nie zdołała ukończyć biegu, ale trudno się dziwić. Sławę i zwycięstwo czasem ciężko pogodzić. Mimo wszystko internauci okrzyknęli ją "legendarną".