Zamknij

Justyna Żyła nago na okładce Playboya [ZDJĘCIE]

Krzysztof Sobczak
11.05.2018 09:45
Justyna Żyła wzięła udział w rozbieranej sesji w Playboyu
fot. Maciej Gillert/SE/EastNews

Justyna Żyła wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu "Playboy". W ten sposób żona skoczka Piotra Żyły, z którym jest w separacji, próbuje poprawić własną samoocenę. Ma też przesłanie dla męża.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Chcę, żeby zobaczył, co stracił - mówi Justyna Lazar-Żyła na łamach magazynu. W artykule można wyczytać, że po rozpadzie małżeństwa, kobieta utraciła pewność siebie, a jej samoocena drastycznie zmalała. Tą sesją "szuka siebie na nowo".

Zobacz także

"Postanowiła, że najlepszym sposobem na odbudowanie samooceny będzie rozebranie się do magazynu" - czytamy w "Super Expressie".

Naga sesja Justyny Żyły

Sesja odbyła się w góralskiej chacie. Na okładce Justyna Żyła pozuje nago, ale nie zabrakło także zdjęć w zmysłowej koronkowej bieliźnie i w kabaretkach.

Justyna Żyła rozstaje się z Piotrem Żyłą

O problemach rodzinnych u Żyłów dowiedzieliśmy się po powrocie skoczków z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Wtedy to Justyna Żyła na Instagramie opublikowała emocjonalny wpis, w którym poinformowała, że jej mąż ma kochankę. Skoczek tłumaczył, że jego małżeństwo rozpadło się dużo wcześniej, a powodem rozstania z żoną nie była inna kobieta.

Piotr i Justyna Żyłowie są małżeństwem od 2006 roku. Mieli wówczas po 19 lat. Mają dwójkę dzieci - 11-letniego Jakuba i 6-letnią Karolinę.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/SE/Playboy/KS