Justyna Żyła zdradziła swoje plany na przyszłość. Wyda książkę kucharską?

Krzysztof Sobczak
23.05.2018 10:00
Justyna Żyła chce wydać książkę kucharską
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/EASTNEWS

Justyna Żyła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała m.in. o sesji w "Playboyu", ale także o swoich planach na przyszłość. A te związane są z podbojem rynku wydawniczego.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły często publikuje na swoim Instagramie fotografie wykonanych przez siebie potraw. Swoją kulinarną działalność zamierza jednak rozszerzyć i wypuścić książkę kucharską, jakiej... do tej pory jeszcze nie było.

- To będzie książka związana z moją pasją, a więc kulinarna, ale nie taka, jakie możemy dotychczas spotkań na rynku - przekonywała w "DDTVN".

Justyna Żyła w "Playboyu"

Justyna Żyła po raz kolejny wróciła do sesji w "Playboyu" i powtórzyła powody, dla których zdecydowała się wziąć w niej udział.

- Młodo zostałam matką [miała 19 lat - przyp. red.]. Wiadomo, że były jakieś tam kompleksy, każda kobieta jakieś ma. Ale zawsze chciałam zrobić sobie taką sesję na pamiątkę, póki teraz czuję się pewna siebie, atrakcyjna i chciałam to uwiecznić. Nie wiem, czy mogę powiedzieć sama o sobie, ale podobają mi się te zdjęcia, naprawdę - przyznała żona skoczka. Dodała też, że sesja nie była skierowana do Piotra Żyły, a wyłącznie miała jej przynieść satysfakcję.

Problemy rodzinne Piotra Żyły

O problemach rodzinnych u Żyłów dowiedzieliśmy się po powrocie skoczków z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Wtedy to Justyna Żyła na Instagramie opublikowała emocjonalny wpis, w którym poinformowała, że jej mąż ma kochankę. Skoczek tłumaczył, że jego małżeństwo rozpadło się dużo wcześniej, a powodem rozstania z żoną nie była inna kobieta.

Piotr i Justyna Żyłowie są małżeństwem od 2006 roku. Mieli wówczas po 19 lat. Mają dwójkę dzieci - 11-letniego Jakuba i 6-letnią Karolinę.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/NaTemat/DDTVN/KS