Zamknij
Kacper Tekieli, Justyna Kowalczyk
4 Zobacz galerię
fot. Instagram/kacpertekieli

Justyna Kowalczyk wychodzi za mąż. O planowanym ślubie dwukrotnej złotej medalistki olimpijskiej powiedział jej były trener, Aleksander Wierietielny. Kim jest i jak wygląda Kacper Tekieli, przyszły mąż Kowalczyk?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wierietielny zdradził tajemnicę swojej byłej podopiecznej w wywiadzie dla rosyjskiego skisport.ru. Podczas gdy Kowalczyk twierdząco odpowiedziała na pytanie, czy jest szczęśliwa, wtrącił się jej trener. - W maju odbędzie się ślub. Już jestem zaproszony - powiedział, cytowany przez portal biegowki24.pl.

Kowalczyk ma wziąć ślub z Kacprem Tekielim, z którym spotyka się od dłuższego czasu. Para pierwszy raz publicznie pokazał się na październikowej gali 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Już wtedy dało się zauważyć, że jest między nimi coś więcej niż przyjaźń, o czym świadczył chociażby fakt, że trzymali się za ręce.

Kim jest Kacper Tekieli?

Tekieli jest instruktorem wspinaczki sportowej. Urodził się w 1984 roku w Gdańsku, później przeprowadził się do Krakowa. Był uczestnikiem programu Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015.

RadioZET.pl/biegowki24.pl/AN