Zamknij

Justyna Kowalczyk chwali maseczki ochronne: W końcu mam spokój

04.08.2020 20:09
Justyna Kowalczyk o noszeniu maseczek ochronnych
fot. Sputnik/EAST NEWS

Justyna Kowalczyk wiele razy odnosiła się do obostrzeń wydawanych przez rząd w związku z pandemią koronawirusa. Biegaczka narciarska skomentowała noszenie maseczek ochronnych, publikując w sieci zdjęcie z Zakopanego.

Justyna Kowalczyk po przejściu na sportową emeryturę jest bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Kiedy pandemia koronawirusa zaczęła rozwijać się w Polsce, a rząd nałożył zakaz wstępu do parków i lasów, multimedalistka olimpijska nie omieszkała skrytykować decyzji władz. Poza tym, Kowalczyk odnosiła się do m.in. wyborów prezydenckich czy wypowiedzi premiera Morawieckiego o tym, że „wirus jest w odwrocie i nie ma się czego bać”.

Na początku sierpnia biegaczka narciarska odwiedziła Zakopane. Podczas wizyty na Krupówkach wstawiła zdjęcie na Twittera, gdzie w opisie wyraziła się pozytywnie na temat obowiązkowego noszenia maseczek ochronnych. Maseczka pomaga Justynie Kowalczyk nie tylko w ochronie przed wirusem, ale dzięki niej, czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w biegach narciarskich może „ukrywać się” przed fanami.

Justyna Kowalczyk chwali maseczki ochronne

- Krupówki (musiałam!) - mnie te maseczki w życiu pomagają - napisała Justyna Kowalczyk w poście na Twitterze.

Justyna Kowalczyk dała kibicom dobry przykład, pokazując, że w miejscach, gdzie niemożliwe jest zachowanie dystansu społecznego, należy zakryć nos i usta.

RadioZET.pl/