Zamknij

Niebywałe uderzenie golfisty. Piłka cztery razy odbiła się od tafli jeziora

11.11.2020 16:51
Jon Rahm
fot. Jon Rahm/Instragram

Jon Rahm, hiszpański golfista, popisał się niebywałym uderzeniem podczas sesji treningowej przed turniejem Masters w mieście Augusta w stanie Georgia. Piłka aż czterokrotnie odbiła się od... tafli jeziora, a następnie wpadła bezpośrednio do dołka.

Jon Rahm 10 listopada obchodził 26. urodziny. Tego dnia odbywała się sesja treningowa przed turniejem Masters w Auguście. Jedną z tradycji zawodów jest próba pokonania jeziora, które umiejscowione jest przed 16. dołkiem.

Hiszpan popisał się kapitalnym uderzeniem, które wprawiło w osłupienie nawet wytrawnych fanów i komentatorów. "To jedna z najbardziej absurdalnych rzeczy, jakie widziałem w tym sporcie" - pisał później Tyler Greever.

Jon Rahm - niebywałe uderzenie w Auguście [WIDEO]

Jon Rahm wykonał tzw. "hole-on-one", czyli jednym uderzeniem posłał piłkę do dołka. Dokonał tego w niebywałym stylu. Piłka cztery razy odbiła się od tafli jeziora, a następnie po pochyłości stoczyła się do dołka.

Niestety z powodu pandemii koronawirusa treningu nie mogli śledzić kibice. Nagranie z tego wydarzenia trafiło jednak do sieci i błyskawicznie zyskało ogromną popularność.

RadioZET.pl/cnn.com/rt.com