Zamknij

25-letni sportowiec zginął w wypadku. Nie żyje też jego dziewczyna

31.05.2022 09:22
Jeff Gladney nie żyje
fot. Marek BAZAK/East News

Jeff Gladney nie żyje. 25-letni zawodnik drużyny NFL Arizona Cardinals zginął w nocy z niedzieli na poniedziałek w wypadku samochodowym, do którego doszło w Dallas w Teksasie. W zderzeniu śmierć poniosła też jego partnerka Mercedes Palacios.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 2:30 miejscowego czasu w pobliżu centrum Dallas. Niewiele wiadomo o okolicznościach wypadku. Policja przekazała, że mercedes SUV zderzył się z innym pojazdem i został doszczętnie zniszczony, a przyczyną kolizji była nadmierna prędkość. W zderzeniu zginęli Jeff Gladney i jego partnerka Mercedes Palacios. O śmierci 25-latka poinformował jego klub Arizona Cardinals.

"Jesteśmy zdruzgotani wiadomością o śmierci Jeffa Gladneya. Nasze myśli kierujemy do wszystkich, którzy opłakują tę ogromną stratę" - napisano w oświadczeniu.

Jeff Gladney nie żyje

Jeff Gladney w latach 2015-2019 był gwiazdą uczelnianej drużyny Texas Christian University, a jego dobrą postawę dostrzegli przedstawiciele Minnesoty Vikings. W 2020 trafił do tego zespołu, ale nie zakotwiczył w nim długo. 3 sierpnia 2021 roku stracił kontrakt z powodu oskarżeń o napaść na swoją byłą dziewczynę. Ostatecznie oczyszczono go z zarzutów.

25-latek szybko znalazł nową pracę. W marcu tego roku podpisał umowę z zespołem NFL Arizona Cardinals. Występował na pozycji obrońcy.

RadioZET.pl/azcardinals.com/thescore.com