Zamknij

Iga Świątek zaskoczyła kibiców po Gali Mistrzów Sportu: Żałuję jednego

10.01.2021 19:01
Iga Świątek
fot. Gao Jing/Xinhua News/East News

Iga Świątek na Gali Mistrzów Sportu zajęła drugie miejsce. Po sobotnim wieczorze tenisistka zdradziła, że bardzo przeżywała tę ceremonię. Zwyciężczyni French Open ujawniła, że żałuje, iż nie zrobiła zdjęcia z Beatą Kozidrak.

Iga Świątek uplasowała się na drugiej pozycji w 86. Plebiscycie „Przeglądu Sportowego” na najlepszego polskiego sportowca w 2020 roku. Pierwsze miejsce zajął Robert Lewandowski.

Kiedy emocje związane z wydarzeniem nieco opadły, triumfatorka wielkoszlemowego French Open opublikowała post w mediach społecznościowych, w którym wstawiła kilka zdjęć z ceremonii. 19-latka przyznała, że bardzo stresowała się w trakcie przemówienia i jak sama podkreśliła, w pewnym momencie pojawiły się większe nerwy niż podczas finału Rolanda Garrosa.

Kamil Stoch podziękował żonie na Gali Mistrzów Sportu. Nazwał ją aniołem

- Wczoraj miałam wieczór pełen emocji i przyznam, że w pewnym momencie stresowałam się bardziej niż przed finałem Szlema. Nie ze względu na mój wynik, ale na przemówienie, więc mam nadzieję, że poszło dobrze, ha ha. Chciałabym jeszcze raz Wam podziękować za oddane głosy, bo prawda jest taka, że gdybyście Wy - kibice nie odebrali mojego wyniku tak intensywnie i przede wszystkim pozytywnie, nie wiem, czy znalazłabym się na Gali Mistrzów Sportu. Ta statuetka wiele dla mnie znaczy, bo pokazuje, że jesteście ze mną, doceniacie i kibicujecie, a to dla mnie ogromna motywacja – czytamy w poście tenisistki.

Iga Świątek zaskoczyła fanów po Gali Mistrzów Sportu 2021

- Jedyne, czego żałuję to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak – dodała Świątek.

Artystka pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu jako jeden z gości specjalnych. Na początku wydarzenia Kozidrak zaśpiewała z Grzegorzem Hyżym, a na końcu wystąpiła sama.

RadioZET.pl